Pogoń rozgromiła Gryfa

Mirosław Buczek 2018-08-26 18:42:21 liczba odsłon: 40183

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo.

POGOŃ   -   GRYF 7 : 2 (4 : 1)

BRAMKI: Paluchowski 16, 45, 86, Walków 30, 40, Rybski 58, Wrzesiński 75 - Kołc 28, Koziara 90 + 1.

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

Koniec  meczu

90 + 1 min - Koziara wychodzi na pozycję sam na sam z Misztalem i zdobywa bramkę na otarcie łez

86 min - ADRIAN PALUCHOWSKI po raz trzeci w tym meczu umieszcza piłkę w bramce Gryfa

82 min - zmiana w Pogoni: Łydkowski wchodzi za Wichtowskiego

75 min - MICHAŁ WRZESIŃSKI po rajdzie i pięknym strzale pokonuje bramkarza gości

75 min - Wiktoruk wchodzi za Pociechę

71 min - zmian w Pogoni: Wrzesiński wchodzi za Garygę

69 min - niebezpiecznie strzela Wojdyga

66 min - groźnie na bramkę Misztala strzela Rogalski

63 min - żółtą kartkę otrzymuje Kołc z Gryfa

63 min - zmiana w Gryfie: Machol wchodzi za Brzuzego

60 min - zmiana w Gryfie: Rogalski wchodzi za Czychowskiego

58 min - Walków dogrywa do RYBSKIEGO i kolejny gol dla Pogoni

50 min - Paluchowski bliski strzelenia kolejnego gola

50 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

46 min - zmiana w Gryfie: Koziara wchodzi za Liberackiego

46 min - zmiana w Pogoni: Pazio wchodzi za Mosiejkę

Koniec pierwszej połowy

45 min - Walków podaje do Paluchowskiego, który ponownie wpisuje się na listę strzelców

40 min - po akcji Sebastiana Krawczyka Paluchowski wykłada piłkę Walkówowi, a ten dopełnia formalności

38 min - zmiana w Gryfie: Ryk wchodzi za Sikorskiego

37 min - Więckiewicz odbija piłkę na rzut rożny po ładnym uderzeniu Garygi

30 min - żółtą kartkę otrzymuje Margol z Pogoni

30 min - natychmiastowa odpowiedź gospodarzy, którzy po strzale KAMILA WALKOWA ponownie obejmują prowadzenie

28 min - Kołc strzałem głową z 5 metrów pokonuje Misztala

19 min - ależ bliski podwyższenia prowadzenia był Rybski

16 min - znakomita akcja Pawła Garygi, Kamila Walkowa i ADRIANA PALUCHOWSKIEGO, po której ten ostatni zdobywa prowadzenie dla gospodarzy

14 min - znakomitej sytuacji na zdobycie gola nie wykorzystuje Paluchowski

9 min - niecelnie na bramkę Pogoni strzela Wojdyga

3 min - Paluchowski oddaje lekki strzał na bramkę gości

POGOŃ: Misztal - Krawczyk, Wichtowski, Margol, Brągiel, Garyga, Rybski, Mosiejko, Pociecha, Walków, Paluchowski.

GRYF: Więckiewicz - Sikorski, Brzuzy, Chwastek, Wicki, Goerke, Czychowski, Kołc, Wojdyga, Liberacki, Gulczyński.