Malinowski do Tchórzewskiego

Siedlce

Justyna Janusz 2018-10-19 16:31:57 liczba odsłon: 3305

Dzisiejszy dzień jest pełen różnego rodzaju oświadczeń. Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę, emocje rosną.

Po 16.00 do naszej redakcji trafiło oświadczenie kandydata na radnego z Lepszych Siedlec Krzysztofa Malinowskiego. Został on wywołay do tablicy przez PiS.

Chodzi o wpis internetowy, w którym mieszkanka Siedlec stwierdziła, że Karol Tchórzewski kilkanaście lat temu grał w pokera na automatach. Pisała również, że partia  PiS to "dno" i że kandydat żongluje obietnicami wyborczymi.  Na wpis zareagował "lajkiem" kandydat Lepszych Siedlec Krzysztof Malinowski. PiS opublikował dzisiaj wpis na ten temat (jedna z informacji poniżej) twierdząc, że kandydat przeprosił, a potem usunął post. PiS opublikował również screen z jego Facebooka.

Krzysztof Malinowski przesłał nam oświadczenie:

 

Panie Karolu TCHÓRZEWSKI!

Proszę natychmiast skończyć z tą obrzydliwą manipulacją, bo to, co Pan obecnie wyprawia przechodzi już ludzkie pojęcie! Twierdzi Pan, jakobym miał przepraszać za czyjeś publikacje. Ja przeprosiłem Pana wyłącznie za zalajkowanie kontrowersyjnego posta. Uznałem bowiem, że nie odniósł się tam Pan do sprawy Pana gry w pokera. I nic ponadto!

Jakim prawem używa Pan mojej wypowiedzi i mojego wizerunku w swojej kampanii wyborczej? Jakim prawem rozpowszechnia Pan mój wizerunek bez mojej zgody? Jest to niezgodne z prawem i powinien Pan o tym wiedzieć! Oświadczam, że nie mam zamiaru dłużej tolerować takiej sytuacji. Do czego jeszcze Pan i Pańskie zaplecze jesteście gotowi się posunąć? Czy każdy internauta będzie wkrótce musiał przepraszać za to, że źle o was pomyśli lub przeczyta coś o Was niepochlebnego?

Żądam NATYCHMIASTOWEGO usunięcia mojego wizerunku z wszelkich materiałów agitacyjnych Pańskiego komitetu oraz zaprzestania dalszych manipulacji!

Krzysztof Malinowski

 

 

Komentarze (29)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.