Nasze żony

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-02-06 11:59:53 liczba odsłon: 1662
plakat

plakat

24 lutego o godz. 19.00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce będzie można obejrzeć spektakl "Nasze żony".


To komediodramat o męskiej przyjaźni i problemach mężów tytułowych żon. Inteligentna sztuka pełna zwrotów akcji, skłaniająca widza do refleksji. W spektaklu wystąpią: Wojciech Pszoniak, Wojciech Malajkat i Jerzy Radziwiłowicz.

- ”Nasze żony” to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie – jak to się dziś często zdarza – przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu.
Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem - powiedział o "Naszych żonach" Wojciech Pszoniak.
Organizatorem spektaklu jest Agencja Artystyczna IDEA ART. (Ana) 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.