Renault Kadjar 365 dni testów

Siedlce

Aga Król 2019-03-27 14:40:39 liczba odsłon: 24243

Renault Kadjar 365 dni testów - fot. Aga Król

Dzięki uprzejmości Renault AMS Chróścicki "Tygodnik Siedlecki" miał przyjemność testowania nowego Renault Kadjar. Z bezpłatnych testów tego modelu skorzystać może każdy w ramach prowadzonej przez Renault akcji „365 dni testów Renault” testując rozwiązania Renault Easy Life.

Nasza redakcyjna koleżanka testowała Renault Kadjara przez dwa dni. Jakie są jej wrażenia?

Otrzymałam go na Dzień Kobiet, uznałam to za wskazówkę i postanowiłam przetestować po kobiecemu.

Kadjar prezentuje się naprawdę dobrze, pasuje do damskich bucików na szpileczce, a autko po wciśnięciu pedału gazu przyspiesza z zawrotną prędkością. Dla mnie szybki samochód to bezpieczeństwo. Samochód wygląda na duży i masywny, ale wewnątrz jest przestronnie i cicho.

Komfort jazdy jest ogromny. 

Podwyższone zawieszenie pozwala pokonywać wszelkie niedoskonałości naszych ulic, jak również umożliwia podjazd pod wysokie krawężniki. Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała jazdy w terenie. Niestety, zapomniałam, że do testów dostałam auto z napędem na jedną oś (w sprzedaży są modele z napędem 4x4). O ile z wjazdem w miejsce, gdzie wydobywa się piach nie było problemów, o tyle wyjazd stamtąd możliwy był jedynie dzięki pomocy dwóch osób i czterech nóg.

Kadjar jest naszpikowany użyteczną elektroniką

Można wybrać kolor podświetlenia deski rozdzielczej i komputera pokładowego, który kryje w sobie bardzo dużo możliwości. W pewnym momencie poczułam się przytłoczona techniką, bo wyręczała mnie w bardzo wielu czynnościach. Na początku mnie to irytowało, bo jak każda kobieta chce o wszystkim decydować sama - a tu - światła, które automatycznie dopasowywały się do jazdy, zmieniając się z mijania na drogowe i odwrotnie, kamera cofania, czujniki parkowania, przypominanie o najeżdżaniu na linie przez asystenta pasa ruchu - tyle podpowiedzi... pomyślałam, fajnie, choć raz nie muszę mieć tyle na głowie... naprawdę warto.

Wiem, że ten samochód ma ogromne możliwości. Poznanie ich wszystkich podczas testowego weekendu jest niemożliwe. Jednak zapewniam, że Renault Kadjar robi wrażenie. (ak)

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.