Barbara Jóźwiak najszybsza podczas Mistrzostw Wojsk Obrony Terytorialnej w Półmaratonie

Siedlce

Paweł Świerczewski 2019-05-07 08:54:07 liczba odsłon: 2674
Barbara Jóźwiak najszybsza podczas Mistrzostwach Wojsk Obrony Terytorialnej w Półmaratonie

Barbara Jóźwiak najszybsza podczas Mistrzostwach Wojsk Obrony Terytorialnej w Półmaratonie

Siedlczanka - szer. Barbara Jóźwiak z 53 blp 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej wywalczyła złoty medal w Mistrzostwach Wojsk Obrony Terytorialnej w Półmaratonie.

Impreza odbyła się podczas minionego weekendu, w ramach 7. PKO Białystok Półmaraton. Czas siedlczanki to 01:36:29.

- Biegam od 5 lat, ale profesjonalnie trenuję dopiero od 3. To moja pasja. Jest dla mnie, jak tlen, bez którego nie mogę żyć. Za swój największy sukces uważam ukończenie ekstremalnego biegu we włoskich Dolomitach. 120 km trasy górskiej - czasem aż brakowało mi tlenu. To była walka z samą sobą, z własnymi słabościami. Mimo wielu sukcesów na arenie sportowej, za swój największy i tak uważam 4 wspaniałe córki. Ich wychowanie to dopiero wyzwanie i ekstremalne doświadczenie – skomentowała swój sukces szer. Barbara Jóźwiak.

Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.