Jestem... jaka jestem

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-07-02 17:00:44 liczba odsłon: 1365
plakat

plakat

W najbliższy piątek, 5 lipca o godz. 21.00 w sokołowskim Plenerowym Kinie Letnim zobaczymy komedię „Jestem taka piękna!”.

„Jestem taka piękna” to satyra na współczesne czasy, wygląd fizyczny jest często ważniejszy niż to, co mamy w środku.

Główna bohaterka filmu ma na imię Renee (czy przez przypadek tak samo, jak aktorka Renee Zelweger, która grała mającą problemy z nadwagą Bridget Jones?). Jej życie zmieni się diametralnie, gdy... spadnie z rowerka treningowego, uderzy się w głowę i straci przytomność. Kiedy ją odzyska, jest przekonana, że stał się jakiś cud, bo widzi siebie w zupełnie innej odsłonie. Dostrzega szczupłe, opalone nogi, jedwabiste włosy i idealnie ukształtowany podbródek. Szkopuł w tym, że tak naprawdę nic się nie zmieniła. Tylko ona widzi inną wersję siebie, a tak naprawdę wygląda tak samo...

Film „Jestem taka piękna!” będzie można obejrzeć na Trawniku Coolturalnym obok Sokołowskiego Ośrodka Kultury, leżąc na wygodnym leżaku. Wstęp na film jest bezpłatny. (Ana)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.