Kandydat zaprasza wandala na kawę i upublicznia film z jego występkiem

Siedlce

Paweł Świerczewski 2019-10-01 12:00:38 liczba odsłon: 7602
Krzysztof Chaberski fot. JJ

Krzysztof Chaberski fot. JJ

Krzysztof Chaberski – kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych opublikował w mediach społecznościowych film, na którym widać, jak nieznany sprawca zrywa jego baner.

W opublikowanym poście, polityk zwrócił się bezpośrednio do wandala.... zapraszając go na kawę.

- Proszę Pana zapraszam na kawę. Spotkajmy się i porozmawiajmy. Nie czuję do Pana gniewu. Owszem byłem tym zdenerwowany, ale przeszło mi, bo wiem, że uległ Pan nagonce pewnej partii na wszystkich, którzy mają odwagę myśleć inaczej. Proszę Pana, jeszcze raz zapraszam na kawę (pisownia oryginalna)

Poniżej publikujemy post z filmem (polecamy wejść w tryb pełnoekranowy):

 

 

Komentarze (57)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.