Burmistrz Mińska Maz. Marcin Jakubowski przeciwny wyborom

Mińsk Mazowiecki

Aga Król 2020-04-01 13:58:21 liczba odsłon: 2546
Marcin Jakubowski

Marcin Jakubowski

Na swoim profilu fb burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski odniósł się 31 marca do organizacji wyborów w terminie 10 maja.

Na profilu napisał: Spodziewałem się dziś wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, zamiast tego mamy kolejne ograniczenia z wątpliwą podstawą prawną. Obsesja przeprowadzenia majowych wyborów przysłania rządowi trzeźwy osąd. Moje miasto na pewno NIE weźmie udziału w tym szaleństwie. Dlatego w trosce o zdrowie i życie mieszkańców mojego miasta oświadczam, że nie podejmę kolejnych czynności prowadzących do przeprowadzenia 10 maja wyborów prezydenckich. Nie wyznaczę członków komisji wyborczych, nie zorganizuję dla nich szkolenia, nie wydam zaświadczeń o prawie do głosowania, nie będę sporządzał pełnomocnictw do głosowania, nie udostępnię miejskich szkół i obiektów na lokale wyborcze. Jeśli miałbym z tego powodu stracić stanowisko, jestem gotowy je poświęcić. Nie narażę zdrowia i życia mińszczan.

żródło: https://www.facebook.com/photo?fbid=10206937504192783&set=a.1538488958849

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.