reklama

Nie da się tu żyć

Siedlce

Czytelniczka 2020-07-30 10:35:38 liczba odsłon: 6035
ul. Łukowska po remoncie

ul. Łukowska po remoncie

Jestem mieszkanką ulicy Łukowskiej w Siedlcach. Odkąd ulice tą wyremontowali i oddali do użytku centrum zakupowe w Białkach nie da się tu żyć.

reklama

Samochody osobowe, cieżarowe-jadace po kilkadziesiąt dziennie oraz motory, mają za nic przepisy. Szczególnie w nocy osiągają naprawdę zawrotne prędkości, tak że śpiąc z otwartym oknem w pokoju, budzimy się wszyscy na dźwięk tego huku z przejeżdżających aut. Ja rozumiem że prosta i dobra drogą ich do tego zachęca, ale są chyba jakieś przepisy.

Po drugie to miasto i w każdej chwili może ktoś chcieć przejść przez pasy. Problem jest również w dzień. Nawet zwykłe przejście przez pasy jest wyzwaniem dla mam z dziećmi lub osób starszych. Auta jadą jeden za drugim i mają za nic przepisy. Och, prędkość i brawura jest straszna. Przeważnie czekamy aż przejadą bo żadne auto nie myśli się zatrzymać i tylko patrzą, żeby człowiek przypadkiem na siłę nie wymusił im zatrzymania.

Czy nie można coś z tym zrobić. Gdzie jest policja? Jakieś zwolnienia na tej drodze? Ewentualnie przejścia z wysepką. Najbardziej zagrożone są przejścia przy skrzyżowaniu Radzynską ponieważ z niego korzysta najwięcej osób, chcąc dostać się do pobliskiego sklepu.

Proszę o pomoc i nagłośnienie sprawy. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mieszkańców Tradajek.

Komentarze (29)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.