Pomóżcie proszę znaleźć sprawców uszkodzenia!

Siedlce

Mateusz 2020-08-04 11:35:14 liczba odsłon: 7809
fot. Czytelnik Mateusz

fot. Czytelnik Mateusz

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu sprawców uszkodzenia mojego samochodu.

3 sierpnia między godziną 22.15 a 22.40 pod sklepem Żabka przy ulicy 10 lutego, przy elektrowni stał zaparkowany należący do mnie samochód, srebrny Opel ZAFIRA. Niestety, przechodzący obok auta dwaj mężczyźni uszkodzili mi przednią szybę.

Wiem tylko tyle, że było to dwóch mężczyzn: jeden był na rowerze a drugi pieszo. Jeden z nich uderzył jakimś prętem w szybe, po czym obaj oddalili się w stronę mostu warszawskiego. Jeżeli ktoś coś widział to bardzo proszę o kontakt ze mną pod numerem telefonu 797-014-096 lub z komendą policji na ul. Starowiejskiej. Za każdą informacje bardzo dziękuję. 

Mateusz 

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.