Najlepsi fachowcy w Twojej okolicy

Mazowsze

. 2021-06-30 12:52:05 liczba odsłon: 2041
Artykuł
sponsorowany
.

.

Rozmowa z Rafałem Jagiełlo i Sebastianem Potręciem, pomysłodawcami platformy www.mam-fach.info

Strona www.mam-fach.info to nowość na polskim rynku internetowym. Do jakich osób skierowany jest ten portal?

RJ: Jest to portal zarówno dla osób, które poszukują fachowców z różnych branż, jak i dla osób, które chciałyby się ogłosić w celu świadczenia swoich usług. Przy każdym ogłoszeniu głównym można dodać ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników, które będzie widoczne po kliknięciu w opcję „zatrudnię pracownika”. Zaczynamy swoją działalność na Lubelszczyźnie, bo obaj pochodzimy z województwa lubelskiego. Chcemy na początek wypromować ten region i z czasem rozszerzać dzielność na pozostałe województwa.

Dlaczego warto skorzystać z Waszej platformy?

SP: Ponieważ jest łatwa w obsłudze, intuicyjna i szybka, a znalezienie fachowca trwa dosłownie kilka sekund. Wprowadziliśmy funkcję wyświetlania dostępności widoczną w ogłoszeniu, dzięki której klient szukający fachowca będzie widział, czy jest on zajęty pracą, czy może przyjąć nowe zlecenie. Dostępna jest też funkcja importu opinii z różnych źródeł w Internecie, co sprawia, że fachowiec jest bardziej wiarygodny i klient może czuć się bezpiecznie podczas zamawiania usługi.

Na stronie funkcjonuje także specjalna mapa. Po co powstała?

RJ: To kolejne kryterium, które nas wyróżnia. Zadaniem mapy jest zawężanie obszaru poszukiwań fachowca do miejsca zamieszkania, województwa, powiatu, gminy, czy miasta, oferty z poza regionu zostaną odrzucone.

Jakie są Wasze plany na przyszłość?

SP: Najważniejszym celem w najbliższej przyszłości jest zdobycie zaufania i nawiązanie współpracy z wartościowymi fachowcami. Ze względu na dużą konkurencję oraz ogromną ilość treści w Internecie nie będzie to zadanie proste. Nie jesteśmy firmą z zagranicznym kapitałem, natomiast zrobimy co w naszej mocy aby wypromować www.mam-fach.info oraz dotrzeć do wcześniej wspomnianych specjalistów. W dalszych planach jest stworzenie aplikacji mobilnej oraz ciągły rozwój i aktualizacja portalu.

RJ: Zależy nam na tym, aby portal podobał się internautom i był funkcjonalny. Dlatego zapraszam do ogłoszenia się na www.mam-fach.info i wyrażenia swoich opinii, co należy zmienić na lepsze i czy strona spełnia swoją funkcję. Jesteśmy bardzo ciekawi opinii internautów.

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.