Mirosław Buczek 2021-10-16 14:49:58 liczba odsłon: 3837

Zakończył się mecz eWinner 2. ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda.

POGOŃ   -   SOKÓŁ 3 : 0 (2 : 0)

BRAMKI: Majewski 4, Trochim 8, Wróblewski 87.

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 2 min - żółtą kartkę otrzymuje Flak z Sokoła

89 min - zmiany w Pogoni: Bujalski wchodzi za Przybeckiego, Preuss za Misia, a Leszczuk za Trochima

87 min - Trochim dogrywa do FRANCISZKA WRÓBLEWSKIEGO, a ten nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem

85 min - zmiana w Sokole: Urban wchodzi za Słupskiego

83 min - czerwoną kartkę otrzymuje Żyznowski z Sokoła

83 min - Przybecki dogrywa z głębi pola, obrońcy na posterunku

72 min - zmiana w Sokole: Lias wchodzi za Kurowskiego

64 min - zmiana w Sokole: Faltyński wchodzi za Michalskiego

63 min - zmiana w Pogoni: Kobiałka wchodzi za Kozłowskiego

63 min - sędzia karze żółtą kartką Kurowskiego z Sokoła

61 min  - Przybecki strzela w dobrej sytuacji, Staniszewski odbija piłkę na rzut rożny

59 min - zmiana w Pogoni: Wróblewski wchodzi za Demianiuka

57 min - żółtą kartkę otrzymuje Słupski z Sokoła

47 min - Piotrowski strzela, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

Koniec pierwszej połowy

38 min - okazję do podwyższenie wyniku marnuje Przybecki

30 min - groźnie pod siedlecką bramką po strzale Michalskiego

28 min - żółtą kartkę otrzymuje Żyznowski z Sokoła

20 min - Pogoń  kontroluje grę, ale nie forsuje tempa

8 min - po dośrodkowaniu z lewej strony WOJCIECH TROCHIM podwyższa prowdzenie gospodarzy

4 min - ROBERT MAJEWSKI wykorzystuje centrę z rzutu rożnego i strzela gola dla Pogoni

POGOŃ: Klebaniuk - Miś, Majewski, Wichtowski, Misiak, Tadrowski, Piotrowski, Przybecki, Trochim, Kozłowski, Deminiuk.

SOKÓŁ: Staniszewski -Klimek, Dzięcioł, Bondarenko, Kurowski, Skórecki, Żyznowski, Flak, Słupski, Rugowski, Michalski.