Pomagać i nie krzywdzić ludzi

Mińsk Mazowiecki, Stanisławów

Tomasz Markiewicz 2022-02-18 08:39:05 liczba odsłon: 2216
Kinga Sosińska fot. Aga Król

Kinga Sosińska fot. Aga Król

Z wójt gminy Stanisławów KINGĄ SOSIŃSKĄ rozmawia Tomasz Markiewicz.

Może Pani być z siebie dumna! W plebiscycie „Samorządowiec roku 2021” wygrała Pani bezapelacyjnie, pozostawiając konkurentów daleko z tyłu. Kto pierwszy pogratulował zwycięstwa?

– Syn i mama. Z gratulacjami pospieszyli też samorządowcy: wójt Jakubowa Hanna Wocial, pani marszałek Janina Ewa Orzełowska oraz mieszkańcy i przedsiębiorcy. Nie spodziewałam się, że wszyscy tak wnikliwie analizują to, co robię.

To teraz może Pani dla rozluźnienia posłuchać ulubionego wokalisty Lenny’ego Kravitza.

– O, tak! Bardzo lubię Kravitza. Jego muzyka daje możliwość kontemplacji, wniknięcia w głąb siebie, odstresowania się. On jest taki trochę designerski, co bardzo mi się podoba, ponieważ sama też bardzo lubię podkreślić u siebie pewne indywidualne cechy. Choćby małą kolorową grzywką.

No właśnie. Skąd się wzięła czerwona grzywka?

– To pomysł mojej fryzjerki, z którą znamy się od ponad 20 lat. I, co ciekawe, obydwie mamy identyczne fryzury. To znaczy ja jestem jej kopią.

... Co można było zaobserwować na ubiegłorocznych dożynkach w Stanisławowie.

Zostało Ci do przeczytania 79% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 7/2022:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.