Bezradność Pogoni w drugiej połowie. Garbarnia wywozi z Siedlec 3 punkty

Paweł Świerczewski 2022-03-26 14:33:35 liczba odsłon: 25615

Zakończył się mecz II ligi piłkarskiej MKP Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków.

Pogoń Siedlce: Dawid Smug - Robert Majewski, Mateusz Piotrowski, Kamil Włodyka, Wojciech Trochim, Maciej Wichtowski, Maciej Górski, Nikodem Fiedosewicz, Marcinho, Cezary Demianiuk, Maciej Kołoczek.

Garbarnia Kraków: Dorian Frątczak - Mateusz Bartków, Mateusz Duda, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik, Mateusz Kardas, Mateusz Nowak, Kacper Duda, Donatas Nakrosius, Bartłomiej Purcha, Michał Feliks.

Sędzia główny - Damian Krumplewski.

Relacja:

1 minuta - Sędzia Krumplewski rozpoczął spotkanie.

Mecz obserwuje kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci z Ukrainy.

W pierwszych  minutach spotkania gra jest bardzo wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się jak dotąd skonstruować akcji, która stanowiłaby zagrożenie dla któregoś z bramkarzy.

11 minuta - Grzegorz Marszalik ukarany zółtą kartką za symulowanie faulu w polu kranym Pogoni.

13 minuta - grożny strzał zza pola karnego oddał Kamil Kuczak. Na szczęście piłka poszybowała nad poprzeczką.

14 minuta - główkował Wichtowski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Trochima. Piłkę złapał Frątczak.

Dużo "wiatru" robi Demianiuk, ale brakuje mu precyzji przy podaniach.

Na stadionie antyrosyjskie okrzyki na znak solidarności z napadniętą Ukrainą.

21 minuta - dobrze dośrodkowywał Demianiuk, ale podanie przeciął jeden z obrońcow Garbarni.

25 minuta - strzał z daleka Piotrowskiego z trudem obronił Frątczak.

Dobry okres gry Pogoni. To ona jest w tej chwili stroną przeważającą.

34 minuta - fragment bezbarwnej gry obu ekip.

35 minuta- zółta kartka dla Wojciecha Trochima.

39 minuta- tuż przed polem karnym faulowany Feliks. Żółtą kartką ukarany Wichtowski. Strzał z rzutu wolnego Marszalika bardzo niecelny.

43 minuta - kilka prób strzałów Pogoni. Wszystkie zablokowane przez graczy Garbarni.

Koniec pierwszej połowy MKP Pogoń Siedlce- Garbarnia Kraków 0:0.

Rozpoczeło się drugie 45 minut spotkania. Czy którejś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

Żadna z ekip nie dokonała zmian w składach.

47 minuta - Kołoczek sfaulował w polu karnym Feliksa. Rzut karny dla Garbarni. Pewnie wykonał go Bartłomiej Purcha. Pogoń - Garbarnia 0:1.

50 minuta - Goście chcą pójść za ciosem. Strzał Nowaka z ogromnym trudnem obronił  Smug.

53 minuta- Garbarnia podwyższa prowadzenie po główce Marszalika. Pogoń - Garbarnia 0:2.

Siedlczanie są już w bardzo trudnej sytuacji.

57 minuta- podwójna zmiana w Pogoni. Za Trochima i Demianiuka weszli Przybecki i Kozłowski.

Kibice skandują "Hej Pogoń, tylko zwycięstwo". Na boisku nic jednak nie zwiastuje, żeby tak miało się stać.

62 minuta- kontra Garbarni. Feliks minął Smuga, ale strzelił tak, że siedleckiego bramkarza wyręczył jeden z piłkarzy z pola.

Pogoń w niczym nie przypomina drużyny z pierwszej połowy. Całkowicie oddała inicjatywę zespołowi z Krakowa.

67 minuta- koklejne zmiany biało-niebieskich. Za  Marcinho i Włodykę weszli Sinior i Więdłocha.

Kilkuminutowa przerwa wymuszona problemami technicznymi sędziego.

70 minuta - żółta kartka dla Maćka Górskiego.

75 minuta- żółta kartka dla Kołoczka. Bezradności Pogoni ciąg dalszy.

78 minuta - kibice domagają się rzutu karnego dla Pogoni za zagranie ręką zawodnika gości. Sędzia sytuację ocenił jednak inaczej. Wydaje się, że słusznie.

80 minuta - Wicenciak wszedł za Piotrowskiego.

Zmienia też Garbarnia - za Kuczaka wszedł Klec.

84 minuta- bardzo niecelnie  strzelał Sinior.

86 minuta- zmiany w drużynie Garbarni - Kuczera i Szywacz weszli za Dudę i Feliksa.

Rozczarowani kibice powoli opuszczają stadion.

Senne końcowe minuty spotkania. Tu nie ma już prawa się nic zmienić, choć sędzia przedłużył agonię Pogoni o 5 minut.

Żólta kartka dla Kuczery. Kartonik ostrzegawczy otrzymał także Nakrosius.

Ostatatnia szansa Pogoni na honorowego gola. Kozłowski z rzutu wolnego uderzył jednak w mur.

Sędzia zakończył spotkanie. MKP Pogoń Siedlce- Garbarnia Kraków 0:2.