Mirosław Buczek i Tygodnik Siedlecki z ekologicznym wyróżnieniem

Siedlce

Aga Król 2022-04-21 10:18:07 liczba odsłon: 1197
Mirosław Buczek (z lewej) nagrodzony za proekologiczne zacięcie. Obok Marek Murmyło.

Mirosław Buczek (z lewej) nagrodzony za proekologiczne zacięcie. Obok Marek Murmyło.

Nasz kolega redakcyjny Mirosław Buczek, który niedawno zasilił grono emerytów, ale nadal współpracuje z „Tygodnikiem Siedleckim”, ma ostatnio bardzo dobrą passę. Wyróżnienia i podziękowania sypią się, jak z rękawa.

Ostatnio został uhonorowany specjalną odznaką firmy Eko Harpoon z Cząstkowa Mazowieckiego. Spółka ta zajmuje się recyklingiem na dużą skalę, a od pewnego czasu blisko współpracuje z WLKS Nowe Iganie.

- Wspieramy sport i regularnie czytamy „Tygodnik Siedlecki” - powiedział podczas uroczystego spotkania dyrektor generalny Eko Harpoon Marek Murmyło. - Na łamach tej gazety promowana jest ekologia i zdrowy styl życia. Odznaka dla pana Mirosława jest naszym uznaniem i podziękowaniem dla całej redakcji.

- Tak i ja to odbieram – dodał pan Mirek. - W „Tygodniku Siedleckim” są osoby z większym zacięciem ekologicznym niż ja, a mój następca w dziale sportowym Paweł Świerczewski już jest o klasę lepszy ode mnie. Jestem pewien, że proekologiczny kurs w „Tygodniku Siedleckim” nigdy nie osiądzie na mieliźnie.

Eko Harpoon opiekuje się znakomitą biegaczką Wiktorią Wróbel i niezwykle utalentowaną chodziarką sportową Olgą Niedziałek. (AK)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.