Władysław Grochowski - kolejny Kawaler Orderu Uśmiechu

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2022-06-24 15:14:28 liczba odsłon: 24555

Władysław Grochowski otrzymał Order Kawalera Uśmiechu

To był wyjątkowy dzień dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. 24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, ale przede wszystkim Ceremonia wręczenia Orderu Uśmiechu.

Został nim uhonorowany Władysław Grochowski, szef firmy „Arche”, który od lat znany jest z szerokiej działalności charytatywnej na rzecz dzieci.

- Dostaje wiele odznaczeń, ale jestem pewien, że takiego, tak dla mnie znaczącego, nie dostanę już nigdy - mówił Władysław Grochowski. - Choć mam już 7... lat, to ciągle mówię, że jestem na początku drogi. Bo tyle dobrego można jeszcze dla ludzi zrobić. 

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.