Rodzeństwo Niedziałków najlepsze w Gdańsku

Paweł Świerczewski 2022-09-05 10:36:23 liczba odsłon: 1794

W Gdańsku rozegrane zostały zawody w chodzie sportowym o Puchar Obrońców Poczty Gdańskiej.

Na dystansie 10 km w kategorii open triumfowała Olga Niedziałek.   Przemysław Jasiński w kat. U16 na 3 km zajął trzecie miejsce. Na piątej pozycji wśród seniorów, na dystansie 20 km uplasował się Robert Goławski. Także na piątym miejscu swoje zmagania ukończyli - Ernest Przestrzelski na 10 km w kat. U18 i Janusz Goławski na 5 km w MP weteranów. Szósta na 20 km w MP U20 była Ewelina Cymbalińska. Wszyscy reprezentują klub WLKS Nowe Iganie.

W zmaganiach U23 na dystansie 20 km wziął także udział brat Olgi Niedziałek - Łukasz Niedziałek, który okazał się najlepszy, zdobywając tytuł mistrza Polski.