Mundurowi wrócili z medalalmi

Paweł Świerczewski 2022-09-25 12:49:54 liczba odsłon: 3455

Rafał Krasuski fot. Taurus Fight Club Siedlce

W Żyrardowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu (K1 rules).

Po złoty medal w kategorii do 60 kg sięgnął Rafał Krasuski z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Mateusz Zdanowicz eprezentujący 23 bazę lotnicza w Mińsku Mazowieckim, zdobył złoty medal w kat. do 69 kg.  Bartłomiej Osiński z OSP Czuryly wygrał w kat. do 57 kg. W kategorii do 86 kg zwyciężył Mateusz Pasiak z OSP Pruszynek. Inny strażak ochotnik z Pruszynka - Jakub Domański zajął drugie miejsce w kategorii do 71 kg. Ze srebrem w kat.  do 67 kg wrócił Hubert Śledź z 18 Dywizji Zmechanizowanej. Na najniższym stopniu podium kategorii ponad 91 kg stanął kolejny żołnierz Żelaznej Dywizji Krystian Kapczuk