Chcesz być kimś? Przyjdź na spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką!

Siedlce, Zbuczyn

Zbigniew Juśkiewicz 2022-10-14 15:15:29 liczba odsłon: 779
26 października w GOK Zbuczyn odbędzie się spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką...

26 października w GOK Zbuczyn odbędzie się spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką...

26 października o godzinie 11.00 w sali widowiskowej GOK w Zbuczynie, w ramach realizacji projektu „6 spotkań autorskich na 6 z !” (cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej realizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Zbuczynie) odbędzie się spotkanie z Michałem Zawadką.

Tym razem znana i lubiana postać ze świata literatury udzieli wskazówek młodym ludziom na tak zasadnicze tematy, jak - co jest ważne i czym się kierować podczas wyborów życiowych. „Chcę być kimś” to temat przewodni spotkania, w którym ma uczestniczyć głównie młodzież klas VIII ze szkół podstawowych z terenu gminy Zbuczyn, ale mile widziani są też inni zainteresowani.

Spotkanie z pisarzem będzie też transmitowane online.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.