Strażacy ratowali szczeniaka z bobrzej nory

Siedlce, Klimoty

Aga Król 2022-12-10 19:51:16 liczba odsłon: 13872

Strażacy ratowali szczeniaka

Dzisiaj ok. godz. 16 w miejscowości Klimonty strażacy zostali wezwani do szczeniaka, który potrzebował pomocy.

Obejrzyj  filmik  z akcji ratowania szczeniaka oraz krótkie nagranie z udzielania zwierzkowi pomocy przez ratowników.

- Informację otrzymaliśmy z WCPR. Zgłoszenie dotyczyło psa, który utkwił w przepuście. Na miejscu okazało się, że nie był to przepust tylko kilkumetrowa nora bobra w okolicy rzeki w miejscowości Klimonty  – mówi mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP. Zwierzę było widoczne w kamerze termowizyjnej, ale dostęp do niego z wejścia był niemożliwy.  W miejscu, w którym siedział szczeniak rozkopano norę i wyciągnięto pieska. Norę naprawiono.

- Dostałam zgłoszenie na skrzynkę Zwierzolubów, że w okolicy miejscowości Klimonty na polu ktoś porzucił dwa szczeniaki. Pojechałam na miejsce, były tam dwa  małe pieski, podczas próby łapania jeden z nich uciekł do nory – mówi Renata Więckowska ze Zwierzolubów. - Po ponadgodzinnym samodzielnym i bezskutecznym łapaniu stwierdziłam że nie dam rady i wezwałam straż pożarną. Na miejscu byłam o godz. 15., strażacy przyjechali chwilkę po 16. Psa szczęśliwie wyciągnięto o 18.

Szczeniak, który wpadł do nory to dziewczynka. Ona i jej braciszek szukają kochającego domu. Wszyscy chcący pokochać maluchy mogą skontaktować się TU: ZWIERZOLUBY.

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.