Trwa niemoc PSG KPS Siedlce

Paweł Świerczewski 2022-12-21 20:40:06 liczba odsłon: 1846

Porażka KPS Siedlce fot. Siriss

Czwartą porażkę z rzędu w rozgrywkach Tauron I ligi siatkarzy zaliczył PSG KPS Siedlce.

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy w ostatnim tegorocznym meczu zmierzyli się na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork. Dobrze weszli w spotkanie, wygrywając premierową partię do 22. Gospodarze szybko się otrząsnęli i to oni zapisali na swoją korzyść następnego seta, wyrównując stan meczu. Wydaje się, że decydująca dla losów konfrontacji była trzecia partia, która rozstrzygnęła się na przewagi. Wojnę nerwów 30:28 wygrał Mickiewicz. A w kolejnym secie postawił kropkę nad i, zwyciężając gładko do 20 i w całym meczu 3:1.

Mickiewicz Kluczbork - PSG KPS Siedlce 3:1 (22:25, 25,21, 30:28, 25:20).

Siedlczanie zajmują aktualnie w tabeli 10 miejsce.  W Nowym Roku, miejmy nadzieję już odmieni, wrócą wyjazdowym spotkaniem z Olimpią Sulęcin.