Siedlecka Spółdzielnia dała radę - Chodniki i uliczki odśnieżone

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2023-01-23 11:19:02 liczba odsłon: 3006
Fot. ZBJ

Fot. ZBJ

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach nie ma ostatnio najlepszej prasy, co łatwo zrozumieć, kiedy patrzy się na wysokość czynszów, w tym ostatnie dopłaty do wody. Ale trzeba oddać sprawiedliwość w kwestii zimowego utrzymania osiedlowych chodników i uliczek. Te są odśnieżane praktycznie natychmiast po ustaniu opadów, czyli bardzo szybko i skutecznie.

Można się było o tym przekonać podczas ostatnich, intensywnych, opadów śniegu, szczególnie w nocy z 20 na 21 stycznia, choć chlapa była też w poprzednich dniach. Kiedy 21 stycznia rano wyszedłem przed budynek, zrobiłem spacer po osiedlu „Tysiąclecia”. I miło się rozczarowałem, bo chodniki, nawet te boczne, były odśnieżone. Podobnie rzecz się miała podczas wcześniejszych, jeszcze intensywniejszych opadów śniegu. Administracja Osiedla Tysiąclecia dawała radę, Przynajmniej w kwestii odśnieżania.

W sumie to nie powinno być nic specjalnego, a sytuacja należy uznać za przejaw normalności. Tyle, że w zestawieniu z chodnikami miejskimi, które przez wiele dni, nawet w centrum miasta, były zasypane śniegiem, chodniki odśnieżone wydają się wręcz czymś nienormalnym. (Z.J.)

Komentarze (42)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.