Moje niebieskie marzenia - konkurs na Dzień Autyzmu

Mazowsze

Aga Król 2023-03-13 12:29:24 liczba odsłon: 2135

Moje niebieskie marzenia - konkurs na Dzień Autyzmu

W ramach obchodów Dnia Świadomości Autyzmu, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim organizuje już po raz dziewiąty konkurs plastyczny pt. „Moje niebieskie marzenia”.

Tematem tegorocznego konkursu są marzenia, te duże i te małe – przez które piękniejszy staje się każdy dzień. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej w kolorze niebieskim. Poprzez swoje prace dzieci mogą opowiedzieć o swoich własnych marzeniach, ale także o marzeniach dla innych ludzi, a może dla całego świata…

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci przedszkolnych z niepełnosprawnościami i uczniów specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Termin nadsyłania prac do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim upływa 23 marca. Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi 30 marca o godz. 10. w kinie Helios Galeria Siedlce.

Wiecej informacji na: www.soswstoklacki.pl

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.