Iwona Kurowska posłem!

Mazowsze

Milena Celińska 2023-03-31 19:05:34 liczba odsłon: 4024
Iwona Kurowska, fot .arch prywatne

Iwona Kurowska, fot .arch prywatne

Była wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska zostanie posłem. Mamy oficjalny komentarz Iwony Kurowskiej w tej sprawie!

Wczoraj ogólnopolskie media podawały, że poseł Marek Zagórski (PiS) zrezygnował z mandatu

Kolejną osbobą w kolejce do zostania posłem w okręgu siedlecko-ostrołęckim z listy PiS jest Iwona Kurowska. To ona po pośle Marku Zagórskim otrzymała najwięcej głosów w wyborach parlamentarnych w 2019 roku. 

- Dzisiaj dopiero otrzymałam oficjalną informację, że rezygnacja posła Marka Zagórskiego została przyjęta. Otrzymałam także pytanie, czy zgodzę się zasiąść w ławach sejmowych i wstępnie zadeklarowałam, że przyjmę mandat – mówi dla Tygodnika Siedleckiego Iwona Kurowska.

 Pierwsze posiedzenie Sejmu zaplanowane jest na 12 kwietnia. Wtedy prawdopodobnie Iwona Kurowska zostanie zaprzysiężona na posła RP.

Obecnie Iwona Kurowska jest dyrektorem Biura Administracji i Inwestycji centrali KRUS.

Iwona Kurowska w 2019 roku w wyborach parlamentarnych zdobyła 5003 głosy  i znalazła się na 10. miejscu listy PiS. Wtedy Iwonie Kurowskiej  do zdobycia mandatu poselskiego zabrakło tylko 203 głosy.

Komentarze (13)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.