Stomil Olsztyn rozbił siedlecką Pogoń

Paweł Świerczewski 2023-04-08 16:49:40 liczba odsłon: 3737

W meczu eWinner II ligi piłkarskiej rozegranym w Wielką Sobotę Stomil Olsztyn podjął MKP Pogoń Siedlce.

Podopieczni trenera Marka Saganowskiego już po pierwszej połowie przegrywali 0:3.  Ich katami byli: Piotr Kurbiel (karny) w 14 minucie, Karol Żwir w 17 i w doliczonym czasie gry Maciek Spychała

Po przerwie, w 77 minucie rezultat spotkania na 4:0 ustalił z rzutu karnego Shibata

Stomil Olsztyn - MKP Pogoń Siedlce 4:0 (3:0).

Siedlczanie zajmują aktualnie 12 miejsce w tabeli i choć więcej w ostatniej w ostatnim  czasie mówiło się o walce o baraże, wyszło na to, że Pogoń musi się mocno spiąć, żeby uniknąć degradacji. Nad strefą spadkową ma obecnie zaledwie 3 punkty przewagi.