Hondą najpierw w Tigrę, potem w drzewo

Siedlce

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 5063

Na drodze Siedlce - Łosice, na wysokości skrętu do PKP Mordy, samochód osobowy uderzył w drzewo. O godz. 20.00 zabrała go laweta - napisał 23 maja internauta.

Dyżurny operacyjny miasta powiedział nam, że w wypadku tym zostały ranne dwie osoby. 

Dyżurny z KMP dodał, że do wypadku doszło ok. godz. 17.30. Jadąca w kierunku Siedlec Honda Civic uderzyła w skręcającego w lewo Opla Tigrę, po czym zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Obrażeń doznali kierujący Hondą (uraz klatki piersiowej) i jego żona, która pozostała w szpitalu. (Ana)

Wersja wydarzeń podana przez kierowcę Opla Tigry:

„Jadąc w kierunku Siedlec skręcałem w lewo, w stronę przejazdu kolejowego w Mordach. Jadąca za mną Honda Civic uderzyła w bok mojego samochodu tak, że sama znalazła się na drzewie, a moją Tigrę odrzuciło na odległość ok. 100 m w prawą stronę. Trzeba dodać, że na tej krzyżówce jest znak krzyżówka i podwójna ciągła linia, oznaczająca całkowity zakaz wyprzedzania. Dodatkowo jest tam teren zabudowany, w którym powinno się jechać z prędkością 50 km/h, a kierowca Hondy jechał z prędkością w granicach 80-100 km/h.

Policjanci wspomnieli jedynie o dwóch poszkodowanych osobach z Hondy, tymczasem Tigrą jechały 4 osoby, z których dwie również odniosły obrażenia. Moja córka chodzi w kołnierzu ortopedycznym, a chłopak, który z nami jechał, przebywa w szpitalu.” – poinformował nas 25 maja kierowca Opla Tigry.
Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.