Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Widzew Łódź.

POGOŃ   -   WIDZEW  3 : 1 (2 : 1)

Bramki: Nowak 18 - Tarachulski 27, Lewandowski 39, Tataj 75.

Przebieg meczu

Koniec spotkania

90 + 2 min - Kozaczyński broni strzał Dudy

90 min - sędzia dolicza minimum 3 minuty

89 min - Rodak strzela głową z kilku metrów, ale nie trafia w światło bramki

87 min - Ratajczak centruje, Kaszubowski strzela głową, piłka wychodzi na rzut rożny

86 min - Kaszubowski dogrywa piłkę na pole karne, podanie przecina bramkarz gości

83 min - Kaszubowski wchodzi za Djalo

81 min - z rzutu wolnego strzela Bartović, dobrze broni Kozaczyński

80 min - bardzo niecelnie strzela Rybicki

75 min - po rzucie rożnym egzekwowanym przez Dziubińskiego MACIEJ TATAJ STRZELA GŁOWĄ GOLA DLA POGONI

75 min - Draźba wchodzi za Krawczyka

73 min - Dziubińsk strzela z wolnego, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

71 min - Duda zmienia Kasprzaka

70 min - Hamzić broni główkę Rodaka

67 min - Tataj zmienia Tarachulskiego

66 min  Rodak główkuje, piłka odbija się od poprzeczki bramki Widzewa

65 min - Hamzić broni znakomite uderzenia Djalu zza pola karnego

64 min - Ratajczak ucieka Augustyniakowi dogrywa do Dziubińskiego, ten pudłuje w doskonałej sytuacji

62 min - akcja gości, Wrzesiński dogrywa do Jańca, ten jednak osaczony przez obrońców traci piłkę

59 min - Tarachulski nie trafia w sytuacji sam na sam z bramkarzem

56 min - kontra Widzewa zakończona fatalnym podaniem Bartovića

55 min - Wrzesiński marnuje znakomitą oakzję do wyrównania

53 min - spiker informuje, że mecz ogląda 2845 widzów

48 min - nieporozumienie wśród siedleckich obrońców, Kozłowski pudłuje z bliskiej odległości

47 min - Tarachulski strzela, rzut rożny dla Pogoni

46 min - Bartović zmienia Injaca

Koniec pierwszej połowy

45 min - groźnie pod bramką Widzewa, Tarachulski nie opanował jednak piłki

39 min - Ratajczak centruje z rzutu rożnego, A TOMASZ LEWANDOWSKI STRZELA GŁOWĄ DRUGĄ BRAMKĘ DLA POGONI

37 min - Dziubiński centruje z wolnego, Lewandowski główkuje, piłka poza boiskiem

36 min - żółtą kartkę otrzymuje Rybicki z Widzewa

34 min - Ratajczak podaje z lewego skrzydła, Djalu nie trafia jednak w piłkę

31 min - Janiec strzela z dystansu na czwarte piętro

27 min - BARTOSZ TARACHULSKI  WYKORZYSTUJE NIEPORADNOŚĆ DEFENSORÓW GOŚCI I WYRÓWNUJE STRZAŁEM POD POPRZECZKĘ

20 min - KRYSTIAN NOWAK SKUTECZNIE STRZELA Z "JEDENASTKI",  GOL DLA WIDZEWA

19 min - Dybiec otrzymuje żółtą kartkę

19 min - rzut vkarny dla Widzewa po przypadkowym i problematycznym zagraniu ręką Dybca

15 min - groźnie pod bramką Widzewa, piłka w rękach Hamzića

13 min - żółtą kartkę po faulu na Dybcu otrzymuje Injac

11 min - Tarachulski zgrywa do Djalo, ten strzela, ale piłka mija bramkę Widzewa

9 min - niecelne podanie Rodaka, kontra gości, ale Rybicki wychodzi z piłka poza linię boczną

6 min - pięknie z wolnego strzela Janiec, znakomicie interwenije Kozaczyński, wybijając piłkę na rzut rożny

4 min - akcja Pogoni, Tarachulski przegrywa walkę o piłkę z Toro

1 min - niepewna interwencja Hamzića, siedlczanie nie skorzystali z okazji stworzenia groźnej sytuacji

Kibice gospodarzy wyartykułowali co myślą o Widzewie, skanując przy tym, że Siedlce są tylko za Legią. Spiker apeluje o kulturalny doping. Mimo transmisji telewizyjnej, na trybunie zasiadł komplet widzów.

Część łódzkich kibiców wpuszczono już na trybunę, pozostali czekają w asyście ochroniarzy przy autokarach na parkingu. Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut.

Spotkanie będą sędziować: Szymon Lizak (główny) z Wielkopolskiego ZPN, Michał Pierściński, Maciej Cebulski i Michał Grocki (techniczny) z Mazowieckiego ZPN. Obserwatorem meczu jest Andrzej Kuśmierczyk, a delegatem PZPN - Dariusz Łapiński.

Na stadionie jest już 147-osobowa grupa kibiców z Łodzi (tylu zostało oficjalnie zgłoszonych). Zaznaczyli oni już swoją obecność, skandując, co myślą o ... Legii Warszawa. Odzew gospodarzy, póki co, niemrawy. Do rozpoczęcia spotkania zostało 35 minut.

W siedleckiej drużynie brak kontuzjowanego Cezarego Demianiuka.

Składy wyjściowe drużyn:

POGOŃ: Jacek Kozaczyński - Michał Grudniewski, Daniel Dybiec, Tomasz Lewandowski, Damian Guzek, Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński, Aliu Djalo, Piotr Krawczyk, Jarosław Ratajczak, Bartosz Tarachulski.

WIDZEW: Divo Hamzić - Rafał Augustyniak, Krystian Nowak, Cristian Tomas Del Toro, Maksymilian Rozwadowicz, Dmitrij Injac, Mateusz Janiec, Bartłomiej Kasprzak, Marcin Kozłowski, Mariusz Rybicki, Konrad Wrzesiński.

Rezerwowi:

POGOŃ: Mateusz Tobjasz, Bartosz Kaszubowski, Wojciech Wocial, Maciej Tataj, Hubert Tomalski, Paweł Draźba, Dawid Dzięgielewski.

WIDZEW: Veljko Bartović, Jakub Czapliński, Mateusz Wlazłowski, Boris Dosljak, Volodymyr Pydvirnyi, Adam Duda, Arkadiusz kasperkiewicz. (mjo)