Konferencja po meczu Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik. Fot. Siriss

Zakończyłł się mecz II ligi piłkarskiej MKP Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik.

MKP Pogoń Siedlce: 95. Piotr Smoluch (br), 6. Adam Mójta, 8. Tomasz Margol, 14. Bartłomiej Olszewski, 16. Bartosz Wiktoruk, 17. Mateusz Bochniak, 18. Andrzej Rybski, 19. Maciej Wichtowski, 23. Damian Mosiejko, 77. Adam Pazio (k), 87. Adrian Paluchowski.

Rezerwowi: 12. Rafał Mistzal (br), 4. Adam Mesjasz, 7. Tomasz Zając, 9. Kamil Walków, 15. Paweł Łydkowski, 21. Piotr Marciniec, 27. Kacper Szymankiewicz.

ROW 1964 Rybnik: 1. Kacper Rosa (br), 2. Jan Janik (k), 6. Bartłomiej Wasiluk, 7. Marek Krotofil, 11. Dominik Zawadzki, 20. Mateusz Bukowiec, 23. Robert Tkocz, 27. Przemysław Szkatuła, 31. Michał Bojdys, 89. Przemysław Brychlik, 97. Michał Rostkowski.

Rezerwowi: 22. Aleksander Łubik (br), 4. Paweł Jaroszewski, 8. Mateusz Mazurek, 15. Szymon Jary, 18. Krzysztof Koch, 19. Bartłomiej Giełażyn, 35. Bartłomiej Polok.

Trener - Jacek Trzeciak.

Relacja:

Sędzia Damian Kos rozpoczął spotkanie.

2 minuta - pierwsza groźna akcja Pogoni. Strzał głową Adama Mójty mija bramkę drużyny gości.

7 minuta- mało brakowało a Adrian Paluchowski przeciąłby podanie pomiędzy obrońcami ROW-u. Nie zdołał jednak opanować piłki.

9 minuta - gol dla Pogoni. Strzelcem Damian Mosiejko! Pogoń - Row 1:0.

Bramka padła po długim wyrzucie z autu w pole karne. Tam najwięcej zimnej krwi zachował Mosiejko i mierzonym strzałem pokonał. Rosę.

12 minuta - rzut rożny dla Rybnika. Bez zagrożenia dla bramki strzeżonej Smołucha.

14 minuta - Pogoń bliska zdobycia drugiej bramki. Siedleccy piłkarze sygnalizowali, że w zamieszaniu w polu karnym Rybnika, piłka przekroczyła linię bramkową. Sędziowie widzieli to inaczej.

Świetna atmosfera na trybunach. Kibice głośno dopingują piłkarzy, a Pogoń wciąż naciera na bramkę gości.

20 minuta - Mójta wychodził na sam, na sam z bramkarzem. Szybciej jednak do piłki dobiegł Rosa i wybił ją na aut.

22 minuta - rzut rożny dla Pogoni. Strzał głową oddał Margol, ale piłka została zablokowana.

26 minuta - było groźnie pod bramką Pogoni. Brychlik wbiegł w pole karne, ale obrońcy uniemożliwili mu oddanie strzału.

27 minuta - Brychik strzela głową po rzucie wolnym. Jego strzał broni jednak Smołuch.

32 minuta - Tkocz próbował przelobować Smolucha, bramkarz zdołał sięgnąć piłki.

Coraz groźniej się robi pod siedlecką bramką. Goście próbują nadrobić straty.

34 minuta - żółta kartka dla Mosiejki.

42 minuta - Rzut karny dla Pogoni!

43 minuta - strzela Mójta i GOL!!! Pogoń - ROW 2:0.

Koniec pierwszej połowy.

Rozpoczęła się druga część meczu.

46 minuta - zmiana w składzie Rybnika. Za Zawadzkiego wszedł Polok.

52 minuta - Bochniak po podaniu Paluchowskiego wychodził na czystą pozycję, ale uprzedził go Rosa.

53 minuta - groźny strzał Bukowca, ale, na szczęście, ponad bramką Smolucha.

Spiker poinformował, że spotkanie na trybunach ogląda 950 kibiców.

55 minuta - żółta kartka dla Poloka.

59 minuta - strzał Poloka wędruje wysoko ponad bramką Smolucha.

64 minuta - Pogoń sygnalizowała, że jeden z graczy ROW-u zagrał w swoim polu karnym ręką. Sędzia nie odgwizdał karnego.

66 minuta - bramka kontaktowa dla Rybnika. Jej strzelcem Bartosz Giełażyn, który pojawił się na boisku kilka minut wcześniej, zmieniając Bukowca.  Pogoń - ROW 2:1

69 minuta - Walków tuż po pojawieniu się na boisku mógł strzelić bramkę dla Pogoni. Jego strzał o centymetry minął słupek.

70 minuta - kolejna zmiana w Pogoni. Za Wiktoruka wszedł Szymankiewicz.

Coraz groźniejsze ataki drużyny gości. Poczuli wiatr w żagle i próbują wyrównać stan rywalizacji.

74 minuta - rożny dla Rybnika i wyrównanie. Pogoń - Row 2:2. Strzelcem Brychlik.

78 minuta - zmiana w Pogoni. Za Mójtę wszedł Zając.

79 minuta -  Jary wchodzi za Brychlika.

80 minuta - żółta kartka dla Szymankiewicza.

86 minuta - gra się wyrównała. W tej chwili żadna z drużyn wyraźnie nie przeważa.

Rybnik wydaje się być usatysfakcjonowany wynikiem. Pogoń też szczególnie nie naciska.

90 minuta - za Rostkowskiego wszedł Koch.