W Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie 12 kwietnia rozstrzygnięto konkurs - ,,Baranek Wielkanocny”.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie 12 kwietnia rozstrzygnięto konkurs - ,,Baranek Wielkanocny”.
Komisja Konkursowa w składzie: Aleksandra Rykała - artystka, członkini nieformalnej grupy artystycznej ,,Ławeczka", absolwentka Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP, Agnieszka Król - fotoreporterka Tygodnika Siedleckiego, pasjonatka fotografii i sztuk artystycznych Marek Stańczuk - animator kultury dokonała oceny prac konkursowych i przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:
KATEGORIA PRZEDSZKOLA I KLASY O
I MIEJSCE
Joanna Pucyk – ZO w Żelkowie - Kolonii
II MIEJSCE
Joanna Bukatczuk
Antoś Zima- MP nr 9 w Siedlcach
III MIEJSCE
Anna Borzęcka – ZOW w Strzale
Natalia Olszak
WYRÓŻNIENIE
Ksawery Kowalewski – ZOW Strzała
Lena Skup – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach
Natalia Chacińska – Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach
Alicja Sawicka – Blogoszcz
Bartosz Miller – ZO w Żelkowie Kolonii
Kinga Gajowniczek – ZO w Nowych Iganiach
Julia Anna Pawluk – MP nr 9 w Siedlcach
Lena Dziewulska - Przedszkole Niepubliczne ,,Nutka”
Julia Pucyk – Przedszkole Niepubliczne ,,Nutka”
Ola Sawicka – ZO w Stoku Lackim
Bartosz Kordys – ZO w Stoku Lackim
Mikołaj Magdziak - KSP w Siedlcach
Jakub Hryciuk - KSP w Siedlcach
Lena Ornowska -KSP w Siedlcach
Lena Guzek - KSP w Siedlcach
Milena Mucha- ZO w Stoku Lackim
Tymoteusz Gorzała – ZO w Stoku Lackim
Jakub Pasztor- MP nr 17 w Siedlcach
Wiktoria Stępień - Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach
Lena Posiadała - – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach
Filip Dyl – ZOW w Białkach
KATEGORIA I – III
I MIEJSCE
Antoni Jastrzębski – ZOW w Białkach
II MIEJSCE
Artur Radzikowski – SP nr 10 w Siedlcach
Dawid Ruciński – KSP w Siedlcach
Dominik Próżanin – ZOW w Białkach
III MIESJCE
Adam Koziestański – ZOW w Strzale
Mateusz Ciok – ZOW w Białkach
Mikołaj Remiszewski – SP nr 10 w Siedlcach
WYRÓŻNIENIE
Aleksander Gorzała – ZO w Stoku Lackim
Zofia Grzyb – ZOW w Białkach
Ala Sawicka – ZO w Stoku Lackim
Natasza Policińska – SP nr 10 w Siedlcach
Maciej Cielemięcki – SOSW w Siedlcach
Michał Starak - SOSW w Siedlcach
Adrianna Waćkowska- STO w Siedlcach
Maciej Soczewka - SOSW w Siedlcach
Alicja Sawicka – ZO w Stoku Lackim
Amelia Kulig- SP w Dąbrówce Stanach
Katarzyna Łukasiuk – SP w Pruszynie
Iza Wasiluk – SP w Pruszynie
Mateusz Sawicki- SP w Golicach
Maja Skolimowska – świetlica w SP nr 10 w Siedlcach
Mikołaj Pradiuch- SP nr 10 w Siedlcach
Lena Kowalczyk
Gabriela Baniak – ZOW w Żelkowie
Wiktoria Bareja - SP w Dąbrówce Stanach
Natalia Bukatczuk - KSP w Siedlcach
KATEGORIA IV-VI
I MIEJSCE
Mateusz Ługowski – SP nr 4 w Siedlcach
Nikola Czarnocka
Mateusz Grabowski - SP nr 10 w Siedlcach
II MIEJSCE
Maja Wojtaś – SP nr 10 w Siedlcach
Bartłomiej Próźanin – ZOW w Białkach
Jakub Błoński – SP w Nowych Iganiach
III MIEJSCE
Maja Ambroziak – SP nr 10 w Siedlcach
Julia Wasiluk- SP w Pruszynie
Filip Pasztor – ZOW W Białkach
Matylda Łopaciuk – Klub Wojskowy w Siedlcach
Kalina Borkowska – SP w Nowych Iganiach
WYRÓŻNIENIE
Maja Cabaj – SP nr 4 w Siedlcach
Jakub Radzikowski – SP nr 10 w Siedlcach
Dominik Kmiecik – wy ZO w Nowych Iganiach
Julita Grochowska – ZOW w Białkach
Patrycja Waćkowska – STO w Siedlcach
Sandra Tokarska – SP w Nowych Iganiach
Oliwia Staruzik – ZO w Nowych Iganiach
Emilia Pucyk – SP w Żelkowie Kolonii
Zuzanna Korneluk
Daria Szerszenowicz - KSP w Siedlcach
Adrianna Kowalewska – ZOW w Strzale
Mikołaj Chruścicki – ZOW W Białakch
Michał Kozioł – SP w Pruszynie
Amelia Sosnowska - SP nr 10 w Siedlcach
Aleksandra Tokarska – ZO w Nowych Iganiach
KATEGORIA KLASA VII-VIII i III GIMNAZJUM
I MIEJSCE
Natalia Kmiecik – ZO w Nowych Iganiach
II MIEJSCE
Julia Soszyńska – SP w Pruszynie
III MIEJSCE
Patrycja Zacharczuk – SP w Pruszynie
WYRÓŻNIENIE
Jakub Giezgała – SP nr 157 , Warszawa
Kacper Izdebski
Emilia Pietrzak – Jagodne
KATEGORIA DOROŚLI
I MIEJSCE
Tomasz Zima – Siedlce
Anna Chruścicka - Rakowiec
II MIEJSCE
Beata Sawicka – Stok Lacki Folwark
Ewa Wołosewicz – Stare Trębice, Paprotnia
III MIEJSCE
Agnieszka Borsuk – Żelków Kolonia
Julia Pasztor- LO w Siedlcach im. Św. Rodziny w Siedlcach
WYRÓŻNIENIE
Izabela Pietrzak – Jagodne
Katarzyna Dziewulska – Zbuczyn
Joanna Ługowska – Siedlce
Agnieszka Kordys – Stok Lacki Folwark
Małgorzata Wieczorek – DDP ,,Klub Seniora” Lubliniec
Małgorzata Zima
Magda Mucha
Ewa Wyrębek
najnowsze
popularne