Zero hejtu - tylko miłość - pod takim hasłem odbył się IV Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Chodowie.
Zero hejtu - tylko miłość - pod takim hasłem odbył się IV Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Chodowie.
Na sali widowiskowej stanęło 120 wykonawców, których można było posłuchać podczas eliminacji do koncertu finałowego. Przesłuchania trwały 14 godzin, a jury w składzie
Tomasz Markiewicz, Magdalena Lisiewicz, Jakub Łukasiewicz przyznało wyróżnienia i zwycięskie miejsca.
Kategoria - przedszkola i klasy 0
I MIEJSCE - Maria i Hanna Jakoniuk – Przedszkole nr 17 w Siedlcach
II MIEJSCE - Szymon Ivancik
III MIEJSCE - Publiczne Przedszkole w Pruszynie
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Mazurek – Przedszkole nr 15 w Siedlcach, Kornelia Obłoza - Przedszkole ,,Ogródek św. Franciszka”, Maria Załęska – Marniche- Publiczne Przedszkole nr 3 w Siedlcach, Hanna Krajewska Katolickie Przedszkole.
Kategoria klasy I- III
I MIEJSCE -Nikola Trojanowska- Studio Fever
II MIEJSCE - Karolina Bajer – Szkoła w Kotytnicy
III MIEJSCE - Paulina Ładosz – Studio Fever
WYRÓŻNIENIA: Igor Matczak vel Maciejewski, Franciszek Borzęcki – ZOW w Strzale
Natalia Woźnica – SP nr 5 w Siedlcach, Lena Ornowska – Studio Fever, Gabriela Seroczyńska,
Jadwiga Grochowska – KSP w Siedlcach, Nel Jagiełło – KSP w Siedlcach.
Kategoria klasy IV-VI
I MIEJSCE - Katarzyna Żur – SP nr 5 w Siedlcach
I MIEJSCE - Dominika Składanowska
II MIEJSCE - Julia Wolanin - ZOW w Strzale
III MIEJSCE - Zofia Chojecka – Fever
III MIEJSCE - Agata Kowal – KSP w Siedlcach
WYRÓŻNIENIA: Magdalena Księżopolska -ZOW w Strzale, Antonina Chojecka i Nina Omelańczuk – SP nr 11 w Siedlcach, Zuzanna Aleksiuk – SP nr 2 w Siedlcach, Jagoda Stańczuk – Klub Wojskowy w Siedlcach, Tomasz Ługowski – ZOW w Białkach.
Kategoria klasy VII-VIII
I MIEJSCE - Anna Michalak – ZO w Stoku Lackim
WYRÓŻNIENIA: Maja Harasim, Iga Tymińska – ZO w Pruszynie, Maja Chazan – SP nr 7 w Siedlcach, Gabrysia Woźnica – SP nr 5 w Siedlcach
W kategorii dorośli:
I MIEJSCE - Karina Szurek i Patrycja Czarnocka – II LO
I MIEJSCE - Olga Wujkowska – II LO
II MIEJSCE - Weronika Pieńkowska, Mateusz Pieńkowski, Marek Kuc
II MIEJSCE - Folk Lacki – Stok Lacki
III MIEJSCE - Kapela Zbucka – Zbuczyn
najnowsze
popularne