reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN I KOBIET
I KOBIET C
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Śląsk Wrocław 30 57 2494:1954
2 MKS Dąbrowa Górnicza 30 50 2380:2276
3 Polfarmex Kutno 30 50 2259:2090
4 PC SIDEn Toruń 30 46 2146:2101
5 Sokół Łańcut 30 46 2207:2188
6 Spónia Stargard Szczeciński 30 46 2049:2032
7 MOSiR Krosno 30 46 2260:2178
8 Start Lublin 30 46 2207:2298
9 Stal Ostrów Wlk. 30 45 2328:2254
10 AZS Radex Szczecin 30 45 2228:2229
11 Znicz Basket Pruszków 30 44 2082:2098
12 Polonia Przemyśl 30 44 2127:2213
13 Astoria Bydgoszcz 30 43 2364:2471
14 Politechnika Poznań 30 39 2073:2308
15 SKK Siedlce 30 38 1934:2189
16 UMKS Kielce 30 35 2014:2362
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-09-29 - 2012-09-30)
1 Znicz Basket Pruszków 76 : 60 UMKS Kielce
2 MKS Dąbrowa Górnicza 80 : 77 Polfarmex Kutno
3 AZS Radex Szczecin 74 : 85 Start Lublin
4 SKK Siedlce 54 : 65 PC SIDEn Toruń
5 Stal Ostrów Wlk. 80 : 66 MOSiR Krosno
6 Astoria Bydgoszcz 60 : 68 Polonia Przemyśl
7 Śląsk Wrocław 75 : 80 Spónia Stargard Szczeciński
8 Sokół Łańcut 83 : 76 Politechnika Poznań
Kolejka 2 (2012-10-03 - 2012-10-03)
9 Politechnika Poznań 64 : 71 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polonia Przemyśl 64 : 65 UMKS Kielce
11 AZS Radex Szczecin 58 : 67 SKK Siedlce
12 Polfarmex Kutno 80 : 74 Znicz Basket Pruszków
13 MOSiR Krosno 86 : 71 Start Lublin
14 Spónia Stargard Szczeciński 51 : 75 Stal Ostrów Wlk.
15 PC SIDEn Toruń 72 : 64 Sokół Łańcut
16 Astoria Bydgoszcz 61 : 92 Śląsk Wrocław
Kolejka 3 (2012-10-06 - 2012-10-07)
17 SKK Siedlce 67 : 69 MOSiR Krosno
18 Sokół Łańcut 70 : 67 AZS Radex Szczecin
19 UMKS Kielce 65 : 89 Polfarmex Kutno
20 Śląsk Wrocław 75 : 66 Polonia Przemyśl
21 Start Lublin 56 : 79 Spónia Stargard Szczeciński
22 MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 66 PC SIDEn Toruń
23 Stal Ostrów Wlk. 76 : 71 Astoria Bydgoszcz
24 Znicz Basket Pruszków 67 : 57 Politechnika Poznań
Kolejka 4 (2012-10-13 - 2012-10-13)
25 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 69 SKK Siedlce
26 Polonia Przemyśl 58 : 85 Polfarmex Kutno
27 Politechnika Poznań 65 : 73 UMKS Kielce
28 Astoria Bydgoszcz 83 : 81 Start Lublin
29 MOSiR Krosno 77 : 65 Sokół Łańcut
30 AZS Radex Szczecin 70 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
31 Śląsk Wrocław 88 : 72 Stal Ostrów Wlk.
32 PC SIDEn Toruń 58 : 54 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 5 (2012-10-20 - 2012-10-21)
33 SKK Siedlce 88 : 78 Astoria Bydgoszcz
34 Sokół Łańcut 62 : 59 Spónia Stargard Szczeciński
35 MKS Dąbrowa Górnicza 86 : 77 MOSiR Krosno
36 UMKS Kielce 55 : 69 PC SIDEn Toruń
37 Start Lublin 52 : 85 Śląsk Wrocław
38 Stal Ostrów Wlk. 80 : 92 Polonia Przemyśl
39 Polfarmex Kutno 81 : 67 Politechnika Poznań
40 Znicz Basket Pruszków 74 : 63 AZS Radex Szczecin
Kolejka 6 (2012-10-27 - 2012-10-28)
41 Śląsk Wrocław 84 : 35 SKK Siedlce
42 Stal Ostrów Wlk. 88 : 65 Start Lublin
43 PC SIDEn Toruń 68 : 67 Polfarmex Kutno
44 Astoria Bydgoszcz 79 : 95 Sokół Łańcut
45 Polonia Przemyśl 92 : 76 Politechnika Poznań
46 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
47 AZS Radex Szczecin 82 : 74 UMKS Kielce
48 MOSiR Krosno 78 : 56 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 7 (2012-11-03 - 2012-11-03)
49 MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 71 Astoria Bydgoszcz
50 Sokół Łańcut 65 : 75 Śląsk Wrocław
51 SKK Siedlce 64 : 97 Stal Ostrów Wlk.
52 Start Lublin 92 : 61 Polonia Przemyśl
53 UMKS Kielce 71 : 76 MOSiR Krosno
54 Politechnika Poznań 73 : 60 PC SIDEn Toruń
55 Spónia Stargard Szczeciński 55 : 44 Znicz Basket Pruszków
56 Polfarmex Kutno 67 : 36 AZS Radex Szczecin
Kolejka 8 (2012-11-10 - 2012-11-11)
57 Start Lublin 85 : 74 SKK Siedlce
58 Śląsk Wrocław 94 : 62 MKS Dąbrowa Górnicza
59 Stal Ostrów Wlk. 72 : 63 Sokół Łańcut
60 UMKS Kielce 71 : 68 Spónia Stargard Szczeciński
61 Astoria Bydgoszcz 82 : 80 Znicz Basket Pruszków
62 MOSiR Krosno 78 : 87 Polfarmex Kutno
63 Polonia Przemyśl 80 : 74 PC SIDEn Toruń
64 AZS Radex Szczecin 70 : 63 Politechnika Poznań
Kolejka 9 (2012-11-17 - 2012-11-18)
65 SKK Siedlce 50 : 59 Polonia Przemyśl
66 Politechnika Poznań 67 : 85 MOSiR Krosno
67 PC SIDEn Toruń 72 : 79 AZS Radex Szczecin
68 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 83 Stal Ostrów Wlk.
69 Sokół Łańcut 76 : 72 Start Lublin
70 UMKS Kielce 66 : 92 Astoria Bydgoszcz
71 Polfarmex Kutno 58 : 54 Spónia Stargard Szczeciński
72 Znicz Basket Pruszków 58 : 75 Śląsk Wrocław
Kolejka 10 (2012-11-24 - 2012-11-24)
73 SKK Siedlce 54 : 88 Sokół Łańcut
74 MOSiR Krosno 74 : 82 PC SIDEn Toruń
75 Polonia Przemyśl 75 : 93 AZS Radex Szczecin
76 Start Lublin 85 : 74 MKS Dąbrowa Górnicza
77 Stal Ostrów Wlk. 70 : 81 Znicz Basket Pruszków
78 Śląsk Wrocław 78 : 62 UMKS Kielce
79 Astoria Bydgoszcz 81 : 85 Polfarmex Kutno
80 Spónia Stargard Szczeciński 97 : 79 Politechnika Poznań
Kolejka 11 (2012-12-01 - 2012-12-02)
81 UMKS Kielce 68 : 77 Stal Ostrów Wlk.
82 Politechnika Poznań 81 : 98 Astoria Bydgoszcz
83 PC SIDEn Toruń 75 : 84 Spónia Stargard Szczeciński
84 Sokół Łańcut 65 : 60 Polonia Przemyśl
85 MKS Dąbrowa Górnicza 96 : 66 SKK Siedlce
86 Polfarmex Kutno 55 : 96 Śląsk Wrocław
87 Znicz Basket Pruszków 73 : 65 Start Lublin
88 AZS Radex Szczecin 76 : 78 MOSiR Krosno
Kolejka 12 (2012-12-05 - 2012-12-05)
89 SKK Siedlce 83 : 65 Znicz Basket Pruszków
90 Start Lublin 79 : 77 UMKS Kielce
91 Sokół Łańcut 82 : 89 MKS Dąbrowa Górnicza
92 Polonia Przemyśl 95 : 79 MOSiR Krosno
93 Astoria Bydgoszcz 101 : 90 PC SIDEn Toruń
94 Śląsk Wrocław 107 : 61 Politechnika Poznań
95 Stal Ostrów Wlk. 70 : 77 Polfarmex Kutno
96 Spónia Stargard Szczeciński 74 : 61 AZS Radex Szczecin
Kolejka 13 (2012-12-08 - 2012-12-09)
97 UMKS Kielce 47 : 83 SKK Siedlce
98 Polonia Przemyśl 69 : 82 MKS Dąbrowa Górnicza
99 Politechnika Poznań 72 : 104 Stal Ostrów Wlk.
100 PC SIDEn Toruń 62 : 72 Śląsk Wrocław
101 MOSiR Krosno 85 : 64 Spónia Stargard Szczeciński
102 AZS Radex Szczecin 93 : 88 Astoria Bydgoszcz
103 Polfarmex Kutno 89 : 59 Start Lublin
104 Znicz Basket Pruszków 93 : 89 Sokół Łańcut
Kolejka 14 (2012-12-15 - 2012-12-16)
105 SKK Siedlce 58 : 70 Polfarmex Kutno
106 Stal Ostrów Wlk. 76 : 69 PC SIDEn Toruń
107 Start Lublin 95 : 62 Politechnika Poznań
108 Astoria Bydgoszcz 62 : 80 MOSiR Krosno
109 Śląsk Wrocław 77 : 57 AZS Radex Szczecin
110 Znicz Basket Pruszków 59 : 66 MKS Dąbrowa Górnicza
111 Sokół Łańcut 75 : 64 UMKS Kielce
112 Polonia Przemyśl 74 : 56 Spónia Stargard Szczeciński
Kolejka 15 (2012-12-19 - 2012-12-19)
113 UMKS Kielce 81 : 86 MKS Dąbrowa Górnicza
114 Polfarmex Kutno 80 : 85 Sokół Łańcut
115 MOSiR Krosno 62 : 68 Śląsk Wrocław
116 PC SIDEn Toruń 81 : 64 Start Lublin
117 Politechnika Poznań 77 : 74 SKK Siedlce
118 AZS Radex Szczecin 75 : 95 Stal Ostrów Wlk.
119 Spónia Stargard Szczeciński 63 : 72 Astoria Bydgoszcz
120 Znicz Basket Pruszków 75 : 61 Polonia Przemyśl
Kolejka 16 (2013-01-05 - 2013-01-05)
121 Politechnika Poznań 51 : 66 Sokół Łańcut
122 UMKS Kielce 68 : 73 Znicz Basket Pruszków
123 PC SIDEn Toruń 67 : 53 SKK Siedlce
124 Start Lublin 84 : 82 AZS Radex Szczecin
125 MOSiR Krosno 78 : 69 Stal Ostrów Wlk.
126 Polonia Przemyśl 94 : 75 Astoria Bydgoszcz
127 Spónia Stargard Szczeciński 71 : 75 Śląsk Wrocław
128 Polfarmex Kutno 75 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17 (2013-01-09 - 2013-01-09)
129 MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 66 Politechnika Poznań
130 Sokół Łańcut 57 : 61 PC SIDEn Toruń
131 SKK Siedlce 68 : 77 AZS Radex Szczecin
132 UMKS Kielce 73 : 77 Polonia Przemyśl
133 Start Lublin 75 : 70 MOSiR Krosno
134 Stal Ostrów Wlk. 72 : 74 Spónia Stargard Szczeciński
135 Śląsk Wrocław 104 : 53 Astoria Bydgoszcz
136 Znicz Basket Pruszków 73 : 75 Polfarmex Kutno
Kolejka 18 (2013-01-12 - 2013-01-13)
137 MOSiR Krosno 67 : 61 SKK Siedlce
138 Politechnika Poznań 61 : 55 Znicz Basket Pruszków
139 PC SIDEn Toruń 75 : 68 MKS Dąbrowa Górnicza
140 Polonia Przemyśl 72 : 86 Śląsk Wrocław
141 Astoria Bydgoszcz 82 : 75 Stal Ostrów Wlk.
142 AZS Radex Szczecin 82 : 61 Sokół Łańcut
143 Spónia Stargard Szczeciński 70 : 56 Start Lublin
144 Polfarmex Kutno 77 : 51 UMKS Kielce
Kolejka 19 (2013-01-19 - 2013-01-19)
145 Stal Ostrów Wlk. 64 : 87 Śląsk Wrocław
146 SKK Siedlce 47 : 78 Spónia Stargard Szczeciński
147 Start Lublin 71 : 70 Astoria Bydgoszcz
148 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 77 AZS Radex Szczecin
149 Sokół Łańcut 72 : 68 MOSiR Krosno
150 UMKS Kielce 82 : 76 Politechnika Poznań
151 Polfarmex Kutno 79 : 58 Polonia Przemyśl
152 Znicz Basket Pruszków 61 : 43 PC SIDEn Toruń
Kolejka 20 (2013-01-26 - 2013-01-27)
153 Śląsk Wrocław 97 : 67 Start Lublin
154 Astoria Bydgoszcz 78 : 71 SKK Siedlce
155 Politechnika Poznań 68 : 61 Polfarmex Kutno
156 PC SIDEn Toruń 82 : 64 UMKS Kielce
157 MOSiR Krosno 97 : 75 MKS Dąbrowa Górnicza
158 Polonia Przemyśl 79 : 70 Stal Ostrów Wlk.
159 Spónia Stargard Szczeciński 64 : 80 Sokół Łańcut
160 AZS Radex Szczecin 81 : 92 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 21 (2013-01-30 - 2013-01-30)
161 Politechnika Poznań 56 : 58 Polonia Przemyśl
162 SKK Siedlce 58 : 83 Śląsk Wrocław
163 Sokół Łańcut 97 : 71 Astoria Bydgoszcz
164 Polfarmex Kutno 74 : 67 PC SIDEn Toruń
165 Start Lublin 79 : 56 Stal Ostrów Wlk.
166 MKS Dąbrowa Górnicza 70 : 72 Spónia Stargard Szczeciński
167 Znicz Basket Pruszków 65 : 54 MOSiR Krosno
168 UMKS Kielce 66 : 84 AZS Radex Szczecin
Kolejka 22 (2013-02-03 - 2013-02-03)
169 Stal Ostrów Wlk. 80 : 74 SKK Siedlce
170 Polonia Przemyśl 85 : 98 Start Lublin
171 Astoria Bydgoszcz 104 : 110 MKS Dąbrowa Górnicza
172 Znicz Basket Pruszków 55 : 72 Spónia Stargard Szczeciński
173 MOSiR Krosno 85 : 61 UMKS Kielce
174 AZS Radex Szczecin 65 : 68 Polfarmex Kutno
175 Śląsk Wrocław 96 : 67 Sokół Łańcut
176 PC SIDEn Toruń 77 : 68 Politechnika Poznań
Kolejka 23 (2013-02-09 - 2013-02-13)
177 Sokół Łańcut 88 : 85 Stal Ostrów Wlk.
178 MKS Dąbrowa Górnicza 78 : 87 Śląsk Wrocław
179 PC SIDEn Toruń 77 : 79 Polonia Przemyśl
180 Politechnika Poznań 58 : 62 AZS Radex Szczecin
181 SKK Siedlce 64 : 75 Start Lublin
182 Spónia Stargard Szczeciński 67 : 62 UMKS Kielce
183 Polfarmex Kutno 72 : 76 MOSiR Krosno
184 Znicz Basket Pruszków 58 : 74 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 24 (2013-02-16 - 2013-02-17)
185 MOSiR Krosno 75 : 78 Politechnika Poznań
186 Śląsk Wrocław 75 : 69 Znicz Basket Pruszków
187 Astoria Bydgoszcz 86 : 75 UMKS Kielce
188 Start Lublin 84 : 63 Sokół Łańcut
189 Stal Ostrów Wlk. 95 : 91 MKS Dąbrowa Górnicza
190 Polonia Przemyśl 60 : 72 SKK Siedlce
191 Spónia Stargard Szczeciński 79 : 76 Polfarmex Kutno
192 AZS Radex Szczecin 81 : 76 PC SIDEn Toruń
Kolejka 25 (2013-02-23 - 2013-02-24)
193 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 83 Start Lublin
194 UMKS Kielce 79 : 90 Śląsk Wrocław
195 Sokół Łańcut 64 : 68 SKK Siedlce
196 PC SIDEn Toruń 74 : 66 MOSiR Krosno
197 Politechnika Poznań 68 : 59 Spónia Stargard Szczeciński
198 AZS Radex Szczecin 80 : 69 Polonia Przemyśl
199 Polfarmex Kutno 93 : 84 Astoria Bydgoszcz
200 Znicz Basket Pruszków 82 : 74 Stal Ostrów Wlk.
Kolejka 26 (2013-03-02 - 2013-03-02)
201 Start Lublin 105 : 87 Znicz Basket Pruszków
202 SKK Siedlce 65 : 69 MKS Dąbrowa Górnicza
203 Polonia Przemyśl 77 : 68 Sokół Łańcut
204 Śląsk Wrocław 91 : 67 Polfarmex Kutno
205 Stal Ostrów Wlk. 88 : 54 UMKS Kielce
206 Astoria Bydgoszcz 88 : 69 Politechnika Poznań
207 MOSiR Krosno 67 : 61 AZS Radex Szczecin
208 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 64 PC SIDEn Toruń
Kolejka 27 (2013-03-06 - 2013-03-06)
209 UMKS Kielce 89 : 87 Start Lublin
210 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 64 Sokół Łańcut
211 PC SIDEn Toruń 92 : 77 Astoria Bydgoszcz
212 Politechnika Poznań 72 : 51 Śląsk Wrocław
213 Polfarmex Kutno 74 : 68 Stal Ostrów Wlk.
214 MOSiR Krosno 85 : 73 Polonia Przemyśl
215 AZS Radex Szczecin 98 : 73 Spónia Stargard Szczeciński
216 Znicz Basket Pruszków 81 : 61 SKK Siedlce
Kolejka 28 (2013-03-09 - 2013-03-09)
217 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 64 Polonia Przemyśl
218 SKK Siedlce 66 : 58 UMKS Kielce
219 Sokół Łańcut 68 : 74 Znicz Basket Pruszków
220 Stal Ostrów Wlk. 69 : 77 Politechnika Poznań
221 Start Lublin 63 : 73 Polfarmex Kutno
222 Astoria Bydgoszcz 83 : 80 AZS Radex Szczecin
223 Śląsk Wrocław 75 : 67 PC SIDEn Toruń
224 Spónia Stargard Szczeciński 80 : 62 MOSiR Krosno
Kolejka 29 (2013-03-16 - 2013-03-16)
225 Spónia Stargard Szczeciński 64 : 56 Polonia Przemyśl
226 PC SIDEn Toruń 86 : 70 Stal Ostrów Wlk.
227 Politechnika Poznań 71 : 86 Start Lublin
228 MOSiR Krosno 86 : 90 Astoria Bydgoszcz
229 MKS Dąbrowa Górnicza 93 : 77 Znicz Basket Pruszków
230 UMKS Kielce 59 : 75 Sokół Łańcut
231 Polfarmex Kutno 64 : 52 SKK Siedlce
232 AZS Radex Szczecin 86 : 81 Śląsk Wrocław
Kolejka 30 (2013-03-23 - 2013-03-23)
233 Astoria Bydgoszcz 70 : 71 Spónia Stargard Szczeciński
234 Śląsk Wrocław 75 : 74 MOSiR Krosno
235 Stal Ostrów Wlk. 78 : 75 AZS Radex Szczecin
236 Start Lublin 78 : 75 PC SIDEn Toruń
237 SKK Siedlce 68 : 94 Politechnika Poznań
238 MKS Dąbrowa Górnicza 90 : 74 UMKS Kielce
239 Sokół Łańcut 90 : 87 Polfarmex Kutno
240 Polonia Przemyśl 52 : 51 Znicz Basket Pruszków
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.