Kolejka 1 (2017-09-03 - 2017-09-09) |
1 |
Victoria Repro Płock |
0 : 10 |
EnergaToruń |
2 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
3 : 7 |
Poltarex Pogoń Lębork |
3 |
Remus Kościerzyna |
3 : 7 |
Gorzovia Gorzów |
4 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
7 : 3 |
Dekorglass II Działdowo |
5 |
Pogoń Siedlce |
2 : 8 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
Kolejka 2 (2017-09-16 - 2017-09-23) |
6 |
EnergaToruń |
9 : 1 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
7 |
Poltarex Pogoń Lębork |
9 : 1 |
Remus Kościerzyna |
8 |
Gorzovia Gorzów |
8 : 2 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
9 |
Dekorglass II Działdowo |
5 : 5 |
Pogoń Siedlce |
10 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
8 : 2 |
Victoria Repro Płock |
Kolejka 3 (2017-09-10 - 2017-09-30) |
11 |
Remus Kościerzyna |
1 : 9 |
EnergaToruń |
12 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
6 : 4 |
Poltarex Pogoń Lębork |
13 |
Pogoń Siedlce |
7 : 3 |
Gorzovia Gorzów |
14 |
Dekorglass II Działdowo |
3 : 7 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
15 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
5 : 5 |
Victoria Repro Płock |
Kolejka 4 (2017-10-14 - 2017-10-14) |
16 |
EnergaToruń |
7 : 3 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
17 |
Poltarex Pogoń Lębork |
7 : 3 |
Pogoń Siedlce |
18 |
Gorzovia Gorzów |
4 : 6 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
19 |
Dekorglass II Działdowo |
4 : 6 |
Victoria Repro Płock |
20 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
9 : 1 |
Remus Kościerzyna |
Kolejka 5 (2017-10-01 - 2017-11-04) |
21 |
Pogoń Siedlce |
1 : 9 |
EnergaToruń |
22 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
5 : 5 |
Poltarex Pogoń Lębork |
23 |
Dekorglass II Działdowo |
6 : 4 |
Gorzovia Gorzów |
24 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
7 : 3 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
25 |
Remus Kościerzyna |
4 : 6 |
Victoria Repro Płock |
Kolejka 6 (2017-09-22 - 2017-11-12) |
26 |
EnergaToruń |
8 : 2 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
27 |
Poltarex Pogoń Lębork |
8 : 2 |
Dekorglass II Działdowo |
28 |
Victoria Repro Płock |
4 : 6 |
Gorzovia Gorzów |
29 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
8 : 2 |
Pogoń Siedlce |
30 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
0 : 10 |
Remus Kościerzyna |
Kolejka 7 (2017-11-18 - 2017-12-01) |
31 |
Dekorglass II Działdowo |
1 : 9 |
EnergaToruń |
32 |
Gorzovia Gorzów |
4 : 6 |
Poltarex Pogoń Lębork |
33 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
6 : 4 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
34 |
Pogoń Siedlce |
6 : 4 |
Remus Kościerzyna |
35 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
0 : 10 |
Victoria Repro Płock |
Kolejka 8 (2017-12-02 - 2017-12-02) |
36 |
EnergaToruń |
9 : 1 |
Gorzovia Gorzów |
37 |
Victoria Repro Płock |
2 : 8 |
Poltarex Pogoń Lębork |
38 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
5 : 5 |
Dekorglass II Działdowo |
39 |
Remus Kościerzyna |
2 : 8 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
40 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
4 : 6 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 9 (2017-12-03 - 2017-12-22) |
41 |
Poltarex Pogoń Lębork |
2 : 8 |
EnergaToruń |
42 |
Gorzovia Gorzów |
4 : 6 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
43 |
Remus Kościerzyna |
6 : 4 |
Dekorglass II Działdowo |
44 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
8 : 2 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
45 |
Victoria Repro Płock |
6 : 4 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 10 (2018-01-13 - 2018-01-13) |
46 |
EnergaToruń |
9 : 1 |
Remus Kościerzyna |
47 |
Dekorglass II Działdowo |
4 : 6 |
Poltarex Pogoń Lębork |
48 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
9 : 1 |
Gorzovia Gorzów |
49 |
Pogoń Siedlce |
5 : 5 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
50 |
Victoria Repro Płock |
4 : 6 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
Kolejka 11 (2018-01-14 - 2018-01-20) |
51 |
EnergaToruń |
8 : 2 |
Dekorglass II Działdowo |
52 |
Poltarex Pogoń Lębork |
6 : 4 |
Gorzovia Gorzów |
53 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
7 : 3 |
Pogoń Siedlce |
54 |
Victoria Repro Płock |
4 : 6 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
55 |
Remus Kościerzyna |
5 : 5 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
Kolejka 12 (2018-02-03 - 2018-02-03) |
56 |
Gorzovia Gorzów |
4 : 6 |
EnergaToruń |
57 |
Pogoń Siedlce |
7 : 3 |
Poltarex Pogoń Lębork |
58 |
Victoria Repro Płock |
1 : 9 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
59 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
7 : 3 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
60 |
Dekorglass II Działdowo |
7 : 3 |
Remus Kościerzyna |
Kolejka 13 (2018-02-10 - 2018-02-10) |
61 |
EnergaToruń |
9 : 1 |
Pogoń Siedlce |
62 |
Poltarex Pogoń Lębork |
10 : 0 |
Victoria Repro Płock |
63 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
4 : 6 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
64 |
Remus Kościerzyna |
3 : 7 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
65 |
Gorzovia Gorzów |
9 : 1 |
Dekorglass II Działdowo |
Kolejka 14 (2018-03-10 - 2018-03-10) |
66 |
EnergaToruń |
7 : 3 |
Victoria Repro Płock |
67 |
Poltarex Pogoń Lębork |
8 : 2 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
68 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
7 : 3 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
69 |
Pogoń Siedlce |
7 : 3 |
Dekorglass II Działdowo |
70 |
Gorzovia Gorzów |
7 : 3 |
Remus Kościerzyna |
Kolejka 15 (2018-01-12 - 2018-04-07) |
71 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
1 : 9 |
EnergaToruń |
72 |
Poltarex Pogoń Lębork |
6 : 4 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
73 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
9 : 1 |
Remus Kościerzyna |
74 |
Victoria Repro Płock |
8 : 2 |
Dekorglass II Działdowo |
75 |
Gorzovia Gorzów |
6 : 4 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 16 (2018-01-06 - 2018-04-21) |
76 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
4 : 6 |
EnergaToruń |
77 |
Poltarex Pogoń Lębork |
3 : 7 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
78 |
Dekorglass II Działdowo |
5 : 5 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
79 |
Gorzovia Gorzów |
6 : 4 |
Victoria Repro Płock |
80 |
Remus Kościerzyna |
3 : 7 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 17 (2018-04-29 - 2018-05-12) |
81 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
4 : 6 |
EnergaToruń |
82 |
Remus Kościerzyna |
4 : 6 |
Poltarex Pogoń Lębork |
83 |
Dekorglass II Działdowo |
4 : 6 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
84 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
7 : 3 |
Gorzovia Gorzów |
85 |
Pogoń Siedlce |
5 : 5 |
Victoria Repro Płock |
Kolejka 18 (2018-05-19 - 2018-05-19) |
86 |
EnergaToruń |
5 : 5 |
Poltarex Pogoń Lębork |
87 |
Olimpia-Unia Grudziądz |
10 : 0 |
Dekorglass II Działdowo |
88 |
ATS Małe Trójmiasto Rumia |
5 : 5 |
Gorzovia Gorzów |
89 |
Pogoń Siedlce |
8 : 2 |
AZS AWFiS II Gdańsk |
90 |
Victoria Repro Płock |
8 : 2 |
Remus Kościerzyna |