Kolejka 1 (2011-10-02 - 2011-10-02) |
1 |
Morliny II Ostróda |
9 : 1 |
Broń Radom |
2 |
Mlexer Elbląg |
3 : 7 |
Józefovia Józefów |
3 |
GLKS Nadarzyn |
4 : 6 |
GKTS Wiązowna |
4 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
7 : 3 |
Piłeczka Pisz |
5 |
Orzeł Siedlin |
0 : 10 |
Victoria Płock |
6 |
Marymont Warszawa |
: |
Nadwiślanin Płock |
7 |
Bogoria II Grodzisk M. |
0 : 10 |
Pogoń Siedlce |
8 |
SKS 40 Warszawa |
3 : 7 |
Spójnia Warszawa |
Kolejka 2 (2011-10-23 - 2011-10-23) |
9 |
Broń Radom |
3 : 7 |
Spójnia Warszawa |
10 |
Pogoń Siedlce |
10 : 0 |
SKS 40 Warszawa |
11 |
Nadwiślanin Płock |
: |
Bogoria II Grodzisk M. |
12 |
Victoria Płock |
9 : 1 |
Marymont Warszawa |
13 |
Piłeczka Pisz |
5 : 5 |
Orzeł Siedlin |
14 |
GKTS Wiązowna |
7 : 3 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
15 |
Józefovia Józefów |
2 : 8 |
GLKS Nadarzyn |
16 |
Morliny II Ostróda |
9 : 1 |
Mlexer Elbląg |
Kolejka 3 (2011-10-30 - 2011-10-30) |
17 |
Mlexer Elbląg |
4 : 6 |
Broń Radom |
18 |
GLKS Nadarzyn |
3 : 7 |
Morliny II Ostróda |
19 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
5 : 5 |
Józefovia Józefów |
20 |
Orzeł Siedlin |
2 : 8 |
GKTS Wiązowna |
21 |
Marymont Warszawa |
8 : 2 |
Piłeczka Pisz |
22 |
Bogoria II Grodzisk M. |
6 : 4 |
Victoria Płock |
23 |
SKS 40 Warszawa |
: |
Nadwiślanin Płock |
24 |
Spójnia Warszawa |
6 : 4 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 4 (2011-11-11 - 2011-11-11) |
25 |
Józefovia Józefów |
8 : 2 |
Orzeł Siedlin |
26 |
Broń Radom |
2 : 8 |
Pogoń Siedlce |
27 |
Nadwiślanin Płock |
: |
Spójnia Warszawa |
28 |
Victoria Płock |
7 : 3 |
SKS 40 Warszawa |
29 |
Piłeczka Pisz |
3 : 7 |
Bogoria II Grodzisk M. |
30 |
GKTS Wiązowna |
8 : 2 |
Marymont Warszawa |
31 |
Morliny II Ostróda |
8 : 2 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
32 |
Mlexer Elbląg |
4 : 6 |
GLKS Nadarzyn |
Kolejka 5 (2011-11-13 - 2011-11-13) |
33 |
Pogoń Siedlce |
: |
Nadwiślanin Płock |
34 |
GLKS Nadarzyn |
5 : 5 |
Broń Radom |
35 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
4 : 6 |
Mlexer Elbląg |
36 |
Orzeł Siedlin |
2 : 8 |
Morliny II Ostróda |
37 |
Marymont Warszawa |
2 : 8 |
Józefovia Józefów |
38 |
Bogoria II Grodzisk M. |
8 : 2 |
GKTS Wiązowna |
39 |
SKS 40 Warszawa |
8 : 2 |
Piłeczka Pisz |
40 |
Spójnia Warszawa |
8 : 2 |
Victoria Płock |
Kolejka 6 (2011-11-20 - 2011-11-20) |
41 |
Broń Radom |
: |
Nadwiślanin Płock |
42 |
Victoria Płock |
2 : 8 |
Pogoń Siedlce |
43 |
Piłeczka Pisz |
0 : 10 |
Spójnia Warszawa |
44 |
GKTS Wiązowna |
7 : 3 |
SKS 40 Warszawa |
45 |
Józefovia Józefów |
4 : 6 |
Bogoria II Grodzisk M. |
46 |
Morliny II Ostróda |
7 : 3 |
Marymont Warszawa |
47 |
Mlexer Elbląg |
7 : 3 |
Orzeł Siedlin |
48 |
GLKS Nadarzyn |
6 : 4 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
Kolejka 7 (2011-12-04 - 2011-12-04) |
49 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
4 : 6 |
Broń Radom |
50 |
Orzeł Siedlin |
3 : 7 |
GLKS Nadarzyn |
51 |
Marymont Warszawa |
6 : 4 |
Mlexer Elbląg |
52 |
Bogoria II Grodzisk M. |
5 : 5 |
Morliny II Ostróda |
53 |
SKS 40 Warszawa |
4 : 6 |
Józefovia Józefów |
54 |
Pogoń Siedlce |
10 : 0 |
Piłeczka Pisz |
55 |
Nadwiślanin Płock |
: |
Victoria Płock |
56 |
Spójnia Warszawa |
6 : 4 |
GKTS Wiązowna |
Kolejka 8 (2012-01-08 - 2012-01-08) |
57 |
Broń Radom |
7 : 3 |
Victoria Płock |
58 |
Piłeczka Pisz |
: |
Nadwiślanin Płock |
59 |
GKTS Wiązowna |
4 : 6 |
Pogoń Siedlce |
60 |
Józefovia Józefów |
2 : 8 |
Spójnia Warszawa |
61 |
Morliny II Ostróda |
6 : 4 |
SKS 40 Warszawa |
62 |
Mlexer Elbląg |
3 : 7 |
Bogoria II Grodzisk M. |
63 |
GLKS Nadarzyn |
6 : 4 |
Marymont Warszawa |
64 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
6 : 4 |
Orzeł Siedlin |
Kolejka 9 (2012-01-08 - 2012-01-08) |
65 |
Orzeł Siedlin |
2 : 8 |
Broń Radom |
66 |
Marymont Warszawa |
5 : 5 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
67 |
Bogoria II Grodzisk M. |
0 : 10 |
GLKS Nadarzyn |
68 |
SKS 40 Warszawa |
8 : 2 |
Mlexer Elbląg |
69 |
Spójnia Warszawa |
5 : 5 |
Morliny II Ostróda |
70 |
Pogoń Siedlce |
8 : 2 |
Józefovia Józefów |
71 |
Victoria Płock |
8 : 2 |
Piłeczka Pisz |
72 |
GKTS Wiązowna |
: |
Nadwiślanin Płock |
Kolejka 10 (2012-02-05 - 2012-02-05) |
73 |
Broń Radom |
8 : 2 |
Piłeczka Pisz |
74 |
GKTS Wiązowna |
5 : 5 |
Victoria Płock |
75 |
Morliny II Ostróda |
1 : 9 |
Pogoń Siedlce |
76 |
Mlexer Elbląg |
4 : 6 |
Spójnia Warszawa |
77 |
GLKS Nadarzyn |
7 : 3 |
SKS 40 Warszawa |
78 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
4 : 6 |
Bogoria II Grodzisk M. |
79 |
Orzeł Siedlin |
4 : 6 |
Marymont Warszawa |
80 |
Józefovia Józefów |
: |
Nadwiślanin Płock |
Kolejka 11 (2012-02-12 - 2012-02-12) |
81 |
Marymont Warszawa |
4 : 6 |
Broń Radom |
82 |
Bogoria II Grodzisk M. |
5 : 5 |
Orzeł Siedlin |
83 |
SKS 40 Warszawa |
5 : 5 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
84 |
Spójnia Warszawa |
7 : 3 |
GLKS Nadarzyn |
85 |
Pogoń Siedlce |
8 : 2 |
Mlexer Elbląg |
86 |
Victoria Płock |
3 : 7 |
Józefovia Józefów |
87 |
Piłeczka Pisz |
1 : 9 |
GKTS Wiązowna |
88 |
Nadwiślanin Płock |
: |
Morliny II Ostróda |
Kolejka 12 (2012-02-18 - 2012-02-18) |
89 |
Broń Radom |
7 : 3 |
GKTS Wiązowna |
90 |
Józefovia Józefów |
7 : 3 |
Piłeczka Pisz |
91 |
Morliny II Ostróda |
3 : 7 |
Victoria Płock |
92 |
Mlexer Elbląg |
: |
Nadwiślanin Płock |
93 |
GLKS Nadarzyn |
0 : 10 |
Pogoń Siedlce |
94 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
2 : 8 |
Spójnia Warszawa |
95 |
Orzeł Siedlin |
3 : 7 |
SKS 40 Warszawa |
96 |
Marymont Warszawa |
5 : 5 |
Bogoria II Grodzisk M. |
Kolejka 13 (2012-03-04 - 2012-03-04) |
97 |
Bogoria II Grodzisk M. |
1 : 9 |
Broń Radom |
98 |
SKS 40 Warszawa |
8 : 2 |
Marymont Warszawa |
99 |
Spójnia Warszawa |
8 : 2 |
Orzeł Siedlin |
100 |
Pogoń Siedlce |
9 : 1 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
101 |
Nadwiślanin Płock |
: |
GLKS Nadarzyn |
102 |
Victoria Płock |
8 : 2 |
Mlexer Elbląg |
103 |
Piłeczka Pisz |
2 : 8 |
Morliny II Ostróda |
104 |
GKTS Wiązowna |
4 : 6 |
Józefovia Józefów |
Kolejka 14 (2012-03-11 - 2012-03-11) |
105 |
Broń Radom |
5 : 5 |
Józefovia Józefów |
106 |
Morliny II Ostróda |
4 : 6 |
GKTS Wiązowna |
107 |
Mlexer Elbląg |
10 : 0 |
Piłeczka Pisz |
108 |
GLKS Nadarzyn |
3 : 7 |
Victoria Płock |
109 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
: |
Nadwiślanin Płock |
110 |
Orzeł Siedlin |
2 : 8 |
Pogoń Siedlce |
111 |
Marymont Warszawa |
1 : 9 |
Spójnia Warszawa |
112 |
Bogoria II Grodzisk M. |
3 : 7 |
SKS 40 Warszawa |
Kolejka 15 (2012-03-25 - 2012-03-25) |
113 |
SKS 40 Warszawa |
2 : 8 |
Broń Radom |
114 |
Spójnia Warszawa |
10 : 0 |
Bogoria II Grodzisk M. |
115 |
Pogoń Siedlce |
10 : 0 |
Marymont Warszawa |
116 |
Nadwiślanin Płock |
: |
Orzeł Siedlin |
117 |
Victoria Płock |
9 : 1 |
Warmia Lidzbark Warmiński |
118 |
Piłeczka Pisz |
7 : 3 |
GLKS Nadarzyn |
119 |
GKTS Wiązowna |
5 : 5 |
Mlexer Elbląg |
120 |
Józefovia Józefów |
6 : 4 |
Morliny II Ostróda |