Łuków ma laureata ogólnopolskiego plebiscytu

Łuków

Piotr Giczela 2010-07-24 13:22:57 liczba odsłon: 4881
Laureat plebiscytu „Policjant, który mi pomógł ”, asp. szt. Dariusz Jamborski. Fot. Arch. KPP w Łukowie

Laureat plebiscytu „Policjant, który mi pomógł ”, asp. szt. Dariusz Jamborski. Fot. Arch. KPP w Łukowie

Łukowski policjant, asp. szt. Dariusz Jamborski jest jednym z 5 laureatów Ogólnopolskiego Plebiscytu „Policjant, który mi pomógł”, który został zorganizowany pod patronatem Komendanta Głównego Policji. W plebiscycie wzięło udział 74 funkcjonariuszy, reprezentujących 14 województw z całej Polski.

Plebiscyt został ogłoszony przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Miał on na celu promocję postaw i umiejętności policjantów działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie i osobiste zaangażowanie w pomoc osobom krzywdzonym.

Wyróżniony funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Łukowie służy w policji od 17 lat. Najpierw zajmował się służbą patrolową, później był dzielnicowym, a obecnie jest asystentem w komórce dochodzeniowo-śledczej KPP. Ma 42 lata, jest żonaty i ma 2 dzieci.

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS”. (pgl)
Komentarze (7)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.