Siedleccy tancerze w obiektywie Anny Pogonowskiej

Siedlce

2010-11-30 13:49:37 liczba odsłon: 4460

3 grudnia o godz. 18.00 w Sali Podlasie przy ul. Sienkiewicza 63 w Siedlcach zostanie otwarta wystawa Anny Pogonowskiej "Siedleccy tancerze okiem fotografa", zorganizowana w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce oraz dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.


- Dlaczego tancerze? Bo scena jest mi bliska. Również ta siedlecka :) Sama kilkanaście lat temu rozpoczęłam tu swoją taneczną przygodę, więc doskonale wiem, jak dużo pracy trzeba włożyć, zanim układ i wyćwiczeni tancerze pojawią się na scenie. Nad projektem współpracowałam z Formacją Tańca Nowoczesnego LUZ, która bardzo dobrze jest znana siedleckiej publiczności. Prace prezentowane na wystawie powstawały na przestrzeni roku 2010, podczas różnych mistrzostw, koncertów, prób, w różnych miastach Polski. Dzięki życzliwości Pani Joanny Woszczyńskiej - choreografa i głównego instruktora LUZ-u, miałam możliwość wykonać zdjęcia nie tylko podczas występów, ale także na backstage'u, zza kulis - powiedziała nam Anna Pogonowska.

Fotografią interesuje się od 4 lat. Obecnie jest studentką Warszawskiej Szkoły Fotografii. Wystawę będzie można oglądać do 14 grudnia. Wstęp wolny. (Ana) 
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.