Dla świeżo upieczonych mam

Łosice

Piotr Giczela oraz Milena Celińska 2013-12-21 17:56:51 liczba odsłon: 2350
Z plakatu organizatorów.

Z plakatu organizatorów.

W Łosickim Domu Kultury pod koniec stycznia rozpoczną się warsztaty dla mam dzieci do 12 miesiąca życia. Zajęcia mają się odbywać raz w tygodniu.

– Twój świat stanął na głowie, a Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze? Chcesz czerpać siłę i radość z macierzyństwa z innymi mamami? – dopytują organizatorzy zapowiadanych zajęć. – Mamy nadzieje, że nasze spotkania pomogą Ci odnaleźć się w nowej sytuacji. Będziemy rozmawiać o tym, co dla nas ważne, co nas zastanawia i co porusza.

Zajęcia dla mam w formie warsztatów ma prowadzić Izabela Kubalska. Współorganizatorem warsztatów jest ŁDK. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje na e-mail (kubalska.izabela@gmail.com) lub telefonicznie - 505028006. (pgl, MC)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.