Nasza miss jedzie do Tokio

Siedlce

Justyna Janusz 2014-08-23 16:40:55 liczba odsłon: 4745
Żaneta Płudowska. Fot. Arch. Galerii Siedlce

Żaneta Płudowska. Fot. Arch. Galerii Siedlce

Żaneta Płudowska niedawno wróciła z Portugalii, a za nieco ponad 2 miesiące będzie pakować walizki, by jechać do Japonii. Tam będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss International – jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie.

Żaneta zdobyła tytuł Miss Ziemi Siedleckiej 2012, a później tytuł I Wicemiss Polonia 2012. I to zdobyła głosami telewidzów, bo miss wybierali telewidzowie w głosowaniu sms-owym. – Sporo się działo od tego czasu – mówi miss. – Zaczęłam już zapominać o tym zamieszaniu wokół mnie.
 

Żaneta jest siedlczanką, w Siedlcach ukończyła liceum, w tej chwili jest studentką III roku kierunku turystyka i rekreacja na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a w Siedlcach prowadzi Studio Ruchu i Urody. Żaneta tańczyła również w siedleckim Luzie. – I bardzo mi tego teraz brakuje – mówi.
 

Zawsze była córeczką tatusia, a na balach przebierańców - koniecznie księżniczką. – W różowej sukni i z koroną na głowie – śmieje się Żaneta. Gdy w 2012 roku przyszła na organizowane w Siedlcach wybory Miss Polonia Ziemi Siedleckiej, nikt nie miał wątpliwości, że mamy do czynienia z przyszłą miss. Żaneta znakomicie się porusza, ma obycie ze sceną, wie, jak wyeksponować swoje mocne strony. Ma też wyjątkową, posągową urodę. A w dodatku jest bardzo sympatyczną dziewczyną! Siedleckie wybory wygrała, a później została drugą najpiękniejszą dziewczyną w kraju.
Kilka tygodni temu Biuro Miss Polonia zaproponowało Żanecie udział w konkursie Miss International - jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie. – Nie wahałam się – mówi nasza miss. – Lubię, jak się wokół mnie cały czas coś dzieje. [...]

 

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS” nr 33.

Zostało Ci do przeczytania 55% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 33/2014:

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.