W Węgrowie: Nowy wiceburmistrz

Węgrów

2014-12-03 11:40:23 liczba odsłon: 4328

Leszek Redosz w środę o godz. 9 rozpoczął pracę na stanowisku zastępcy burmistrza Węgrowa. To były zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, radny poprzedniej kadencji, autor projektu „Rodzina 3 plus” a także informatyk z kwalifikacjami zarządzania oświatą.

- Na swojego zastępcę wybrałem osobę kompetentną, odpowiedzialną. To doświadczony samorządowiec - powiedział nam burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki.
Nie wiadomo jeszcze, jakie działy przypadną burmistrzowi, a jakie zastępcy: - O ścisłym podziale zadań za wcześnie mówić, ale nastąpi on w najbliższym czasie – zapowiada burmistrz.
 
 Leszek Redosz podkreśla, że pełnienie funkcji wiceburmistrza to dla niego przede wszystkim służebność.
- To służba wobec miasta i mieszkańców. To ja jestem dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla mnie. Emocje związane z objęciem tej funkcji jeszcze nie opadły. Uczę się nowych rzeczy, o pomoc i wyrozumiałość poprosiłem pracowników - mówi Leszek Redosz.

 

 

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.