"Zabrałeś moje miejsce - zabierz moje kalectwo"

Węgrów

Edyta Zdunek 2015-03-23 12:36:38 liczba odsłon: 2468
fot. KPP Węgrów

fot. KPP Węgrów

Węgrowska policja wspólnie z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych przeprowadziła na terenie miasta akcję na rzecz niepełnosprawnych pn. "Zabrałeś moje miejsce - zabierz moje kalectwo".

Działania odbyły się w ramach Światowego Dnia Inwalidów i Ludzi Niepełnosprawnych.

Młodzież węgrowskich szkół ponadgimnazjalnych umieszczała ulotki za wycieraczkami niewłaściwie zaparkowanych pojazdów. Ulotki o treści "zabrałeś moje miejsce - zabierz moje kalectwo" umieszczane były w sytuacji nieuprawnionego parkowania pojazdu na miejscu dla niepełnosprawnych oraz o treści "parkuj poprawnie" umieszczane przy pojazdach, które były nieprawidłowo zaparkowane.

Podczas działań ujawniono kilka przypadków nieprawidłowego parkowania.  

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Zanim zaparkujemy na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej pomyślmy, czy aby na pewno chcielibyśmy być na jej miejscu!!!  

(opr. ed)

Zdjęcia KPP Węgrów

Komentarze (9)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.