Pierwszy medal zdobył w Siedlcach

Siedlce

Mirosław Buczek 2015-10-16 13:25:49 liczba odsłon: 1769
fot. Janusz Mazurek

fot. Janusz Mazurek

Gościem honorowym podczas tegorocznego Memoriał Henryka Jakimiaka był brązowy medalista mistrzostw świata w rzucie dyskiem Robert Urbanek. Sportowiec chętnie pozował do zdjęć, rozdawał autografy, udzielał wywiadów. Nie mogło przy tym zabraknąć także przedstawicieli „TS”.

 

  • Często Pan gości na zawodach szkolnych?

  • Raczej rzadko. Zaproszenia posypały się po ostatnich mistrzostwach świata. Jest to dla mnie nowość. Chętnie z nich jednak korzystam. Mogę w ten sposób promować siebie i sport..

  • Podobał się Panu Memoriał Henryka Jakimiaka?

  • Zawody były bardzo dobrze zorganizowane. Startowało w nich około tysiąca osób. Aż dziwne, że wszyscy się pomieścili na tak małym stadionie. Do Siedlec z przyjemnością wracam, gdyż w 2002 roku na tym właśnie stadionie zdobyłem swój pierwszy medal, zajmując trzecie miejsce podczas mistrzostw Polski młodzików.

Cały wywiad w papierowym i e-wydaniu  „TS”. (MB).

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.