Pożyczasz? Pokaż, co masz!

Siedlce

Luiza Karaban 2016-03-04 05:30:16 liczba odsłon: 3727
collage Janusz Mazurek

collage Janusz Mazurek

Z umową na pożyczkę „chwilówkę” przyszedł naprawdę miły pan. Okazało się, że przy okazji obfotografował telefonem komórkowym mieszkanie 72-letniej kobiety. Robił to tak dyskretnie, że o niczym nie miała pojęcia. Do czasu.

Pani Teresa ma 72 lata. Dostaje 1.036 zł emerytury. Przed świętami, 18 grudnia, postanowiła wziąć pożyczkę, tzw. chwilówkę. Chciała 500 zł.

– Pan powiedział, że nie ma druków na pożyczkę 500 zł, ale ma na 750 zł – mówi kobieta. – To wzięłam 750.

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że kiedy poinformowała agenta, że nie jest w stanie zwrócić pieniędzy przed lutową emeryturą, ten przyjechał i pokazał jej zdjęcia, które zrobił w dniu podpisania umowy. Nie wiadomo, kiedy zdążył obfotografować 10-letnią maszynę do szycia.

– Powiedziałam, że nie mam pieniędzy na zwrot całej pożyczki. Wtedy on postraszył mnie, że przyjdzie z policją po maszynę do szycia – opowiada przerażona kobieta.

 

Zostało Ci do przeczytania 84% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 9/2016:

Komentarze (7)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.