Niemoralna propozycja

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2017-02-09 09:10:08 liczba odsłon: 16638
fot. J. MAZUREK

fot. J. MAZUREK

Ojciec z synem stanęli jak wryci, a kobieta rozbierała się coraz bardziej.

Starszy mężczyzna krzątał się  po  swojej  posesji.  Robił  porządki.  Drzwi  do  domu  zostawił,  jak   zwykle, otwarte. Gdyby nie syn,  ta nieuwaga sporo by go kosztowała.

Syn wjechał samochodem na podwórko w momencie, kiedy jakaś nieznajoma kobieta wychodziła z domu.  Zdziwił  się,  kiedy  na  jego  widok   cofnęła  się  i  weszła  do  mieszkania.   Poszedł  za  nią.  Zastał  ją  w  jednym   z pokoi. Była zmieszana, ale nie traciła rezonu.

– Co pani tu robi? – zapytał. 

– Zabłądziłam. Pomyliłam się, weszłam nie do tego domu.

Tłumaczenia  nieznajomej  były   coraz  bardziej  mętne.  Syn  zawołał   ojca. Poprosił go, by sprawdził, czy w  „wiadomym”  miejscu  są  pieniądze.   Schowek był pusty. 

Po chwili zauważyli, że pieniądze  leżą na łóżku w pokoju, w którym zastali nieznajomą. Nie mieli już wątpliwości, że wcześniej ukradła gotówkę,  a widząc, że jest w potrzasku, rzuciła  zwitek banknotów. 

–  Wszystko  jasne.  Dzwonimy  na   policję – zadecydowali.  A  wtedy  kobieta  zaczęła  się  rozbierać... 

Zostało Ci do przeczytania 78% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 6/2017:

Komentarze (11)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.