„Światło” w Teatrze Amatorskim

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2017-05-27 21:54:50 liczba odsłon: 25397

fot. sej

W miniony piątek (26 maja) w Teatrze Amatorskim w Węgrowie odbyła się kolejna premiera. Tym razem młodzi aktorzy zagrali w spektaklu „Światło” opartym na prozie Wojciecha Kuczoka.

Wyboru tekstów ze zbiorów opowiadań Kuczoka dokonał Sebastian Gontarz. O też jest autorem scenariusza i reżyserem spektaklu. W przedstawieniu, oprócz Sebastiana Gontarza, zagrali: Natalia Osipiak, Iga Konstancja Podgórska, Maksymilian Sulich, Maciej Marczak, Sylwia Zielińska, Katarzyna Olga Dul, Natalia Michałowska, Izabela Kamińska, Marta Korolczuk i Mikołaj Kasprowicz.

- Pierwszy raz realizowałem spektakl oparty na prozie. Pierwszy raz, od początku do końca, sam pisałem scenariusz. Ale z tej adaptacji jestem zadowolony – powiedział nam po premierze Sebastian Gontarz.

Ci, którzy nie widzieli jeszcze najnowszej produkcji Teatru Amatorskiego, będą mieli okazje, by to zrobić. Spektakl „Światło” zostanie wystawiony w najbliższy poniedziałek 29 maja o godz. 18 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Kolejne terminy to 8 i 9 czerwca, również o godz. 18. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kasie WOK.  

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.