Kto się zachował po chamsku?

Siedlce

Justyna Janusz 2017-07-05 09:14:30 liczba odsłon: 11217
Kłótnia w trakcie sesji

Kłótnia w trakcie sesji

Jak się chce człowieka obrazić, to najlepiej go przeprosić.

Radnego Andrzeja Sitnika zaintrygował wywiad, jakiego przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka udzielił radiu. Miał on powiedzieć, że miasto spłaciło zadłużenie w wysokości 30 milionów złotych. A. Sitnik zapytał o to na ostatniej sesji.

– Ja nie kłamię, panie radny – zapewnił H. Niedziółka.

Radny dopytywał jednak, kiedy zadłużenie zostało spłacone. Przewodniczący długo nie odpowiadał.

– Może raz, kilka lat temu, skłamałem na temat Andrzeja Sitnika. Chcę za to przeprosić – powiedział w końcu.

Wzbudziło to zdziwienie wszystkich obecnych na sali, bo takiego posypania głowy popiołem nie spodziewał się nikt.

- Jak był pan dyrektorem OSiR, to wszyscy w mieście mówili, że pracownicy myli pański samochód – wyjaśnił przewodniczący Niedziółka. – A to nieprawda, bo oni myli samochód pańskiej żony.

- Gratuluję, panie przewodniczący - odpowiedział Andrzej Sitnik.

- Proszę mi nie zarzucać kłamstwa, bo przecież pana przeprosiłem – stwierdził Henryk Niedziółka.

Wiele osób nie kryło niesmaku.

- Bardzo pana przepraszam, ale jest pan cham i prostak – powiedział Mariusz Dobijański.

- Obraził mnie pan – zdenerwował się Henryk Niedziółka. - Ale przecież pana przeprosiłem – udał zdziwienie radny Dobijański.

- Ze względu na stan pańskiego zdrowia nie będę z panem dyskutował – odpowiedział H. Niedziółka.

Jeszcze tego samego dnia Mariusz Dobijański stwierdził na swoim facebookowym profilu, że się zagalopował i powiedział o dwa słowa za dużo.

Komentarze (49)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.