Siedlecka Ekstremalna Droga Krzyżowa

Siedlce

MS 2018-03-24 19:03:00 liczba odsłon: 16011

fot. MS

23 marca po mszy świętej o godz. 20.00 odprawionej w kościele pw. bł. Męczenników Podlaskich w Siedlcach około 300 pątników wyruszyło na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Mieli oni do wyboru dwie trasy: Czerwoną - św. Judy Tadeusza o długości 43 km i niebieską św. Ignacego Loyoli długości 46  km.

Droga Krzyżowa nazwana jest ekstremalną, bo wymaga pokonania minimum 40-kilometrowej trasy w nocy, samotnie i w skupieniu. Bez rozmów i pikników.

"Musi boleć, byś opuścił swoją strefę komfortu i powiedział Bogu: jestem tutaj nie dlatego, że masz coś dla mnie zrobić, jestem, bo chcę się z Tobą spotkać".

Komentarze (22)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.