OSP Szkopy nadal mistrzem

Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, gmina Repki

Justyna Pycka 2018-06-11 19:28:48 liczba odsłon: 2465
Strażacy podczas zawodów

Mistrzowie z OSP w Szkopach nadal są w dobrej formie. Finaliści Mistrzostw Województwa Mazowieckiego i Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych z 2015 r, wczoraj, (10 czerwca) obronili zdobyty w ubiegłym roku tytuł Mistrzów Gminy Repki.

W Gminnych Zawodach Sportowo- Pożarniczych uczestniczyło 14 drużyn, w tym 9 męskich, 1 drużyna kobieca i 4 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Rywalizacja była zacięta, ale wygrali druhowie ze Szkopów. Jedyną drużyną żeńską były druhny z OSP w Skrzeszewie, więc to one zdobyły puchar w kategorii kobiet. Najlepszą drużyną młodzieżową była reprezentacja OSP Wyrozęby. Miejsce na podium za OSP Szkopy zajęła OSP Rogów, OSP Repki była trzecia.