Gdzieś na siedleckiej wsi...

Siedlce

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 2837
fot. Michał Kurc

fot. Michał Kurc

Robiąc porządki w mojej szufladzie (w roku jubileuszu 45-lecia działalności fotograficznej) spojrzałem na zestaw fotografii sprzed 30 lat. Choć temat "zapustów" mamy poza sobą, ale te w s p o m n i e n i a... Byliśmy 30 lat młodsi – mam na myśli siebie 60-latka... Miałem tylko 30 lat - piękny wiek.

Po raz pierwszy publicznie prezentuję ten zestaw w internetowej galerii "Gdzieś na siedleckiej wsi...". W roli głównej ZPiT "Chodowiacy" i 18-letni Piotr Siwkiewicz.

Już tradycyjnie zapraszam Czytelników TS do obejrzenia galerii. Serdecznie pozdrawiam, Michał Kurc.

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.