Minął kolejny dzień 2 kwietnia...

Węgrów

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 4498

fot. Michał Kurc

Impresja Drohiczyńska - Witaj, ziemio podlaska to galeria na mojej stronie przypominająca spotkanie ekumeniczne w Drohiczynie, którą upowszechniłem na dwa dni przed śmiercią Jana Pawła II. Umierający Papież i pęknięty krzyż...

2 kwietnia godz. 21.37 przypomina mi bardziej tę scenę: Leżący ewangeliarz na trumnie... W pewnej chwili nieoczekiwanie wiatr swoim powiewem go zamyka... Jak wymowny jest ten widok... Tak... n i e o c z e k i w a n i e  kończy się życie człowieka na tym ziemskim padole, każdego z nas. Co po nas w sercach innych powinno pozostać? Tylko dobro, które im uczyniliśmy. Czyńmy, więc to dobro...

„Spójrzcie na Krzyż Chrystusowy”. Serdecznie zapraszam na chwilę zadumy w ten wiosenny słoneczny piątkowy dzień, a może już wieczór do mojej GALERII.

Redakcji i wszystkim Czytelnikom Tygodnika Siedleckiego życzę radosnych i pogodny Świąt. Michał Kurc

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.