Ofiara, sprawca, świadek...

Siedlce

Justyna Janusz 2019-01-02 09:21:42 liczba odsłon: 8089
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Kto powinien poinformować rodzinę pana Pawła, że ranny leży w szpitalu?

Pani Zofia przez kilka godzin umierała z niepokoju o syna. Wyszedł z domu i przepadł jak kamień w wodę.

Nie kontaktował się z nikim, nie odbierał telefonu. Okazało się, że miał wypadek, był w szpitalu. Ale policja nie powiadomiła rodziny. Twierdzi, że nie musiała. Wydarzyło się to pod koniec września.

– Zadzwoniłam do domu syna, ale nie odebrał telefonu. Wnuk powiedział, że ojciec wyszedł poprzedniego dnia przed wieczorem i od tej pory nie można się z nim skontaktować - opowiada pani Zofia. - Zaniepokoiło mnie to, bo do tej pory nie było takiej sytuacji. Syn zawsze do mnie oddzwaniał.

Po południu rodzina zaczęła szukać pana Pawła. Ok. 17.00 jego siostra zadzwoniła do szpitala wojewódzkiego. Okazało się, że został tam przywieziony w nocy.

– Natychmiast pojechaliśmy do szpitala. Lekarz powiedział, że syn brał udział w wypadku. Był w złym stanie. Lekarz powiedział, że więcej informacji ma zapewne policja - mówi pani Zofia.

Od razu pojechała na komendę. 

Zostało Ci do przeczytania 78% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 1/2019:

Komentarze (9)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.