Surrealne Alter Ego

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-12-07 10:57:01 liczba odsłon: 14047

Katarzyna Wieczorek, fot. Ana

W Galerii Kultura w Siedlcach można oglądać prace Katarzyny Wieczorek, przygotowane na wystawę "Surrealne Alter Ego".

Wystawa ta została zrealizowana w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.

Na wernisażu wystawy pojawił się wiceprezydent Siedlec, Robert Szczepanik.

Autorka prezentowanych na wystawie prac (grafiki cyfrowe na certyfikowanym papierze Ivory Warmtone, z dołączonym certyfikatem, w ramie aluminiowej z antyrefleksyjną pleksą) jest siedlczanką, absolwentką pedagogiki z plastyką na dzisiejszym Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Mieszka w Siedlcach.

- Generalnie jestem mamą trójki dzieci, 14-letniego syna oraz córek w wieku 12 lat i 4 lata, a zajmuję się tworzeniem grafik cyfrowych - mówi o sobie skromnie Katarzyna Wieczorek.

Swoje prace zamieszcza w internecie.

- Działam nie tylko w Polsce, dlatego przyzwyczaiłam się, że podpisuję moje prace po angielsku - wyjaśnia.

Wystawa "Surrealne Alter Ego" nie jest pierwszą indywidualną wystawą prac Katarzyny Wieczorek. Jej prace można było dotychczas oglądać  oraz w Klubie na Hożej i w Galerii Przechodnia w Warszawie, w Galerii Kultura w Siedlcach (5 lat temu) oraz na wystawach zbiorowych. Zdobiły też wnętrza znanych warszawskich budynków. W Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2) będzie można je oglądać przez najbliższe tygodnie. Później zostaną zaprezentowane w Mazowieckim Instytucie Kultury. (Ana)



Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.